Vladimír Kratina ve společnosti nahých dívek ve filmu Miluju tě modře

Vladimír Kratina ve společnosti nahých dívek ve filmu Miluju tě modře Foto: archiv Bioscop

Tolik nahoty ve filmu už dlouho nebylo: V novém snímku si odhalené krásky užil Kratina i expřítel vnadné Leichtové

Nejen fandové romantických komedií, ale i milovníci krásných ženských těl si užijí nový film Miluju tě modře. Tolik odhalených krásek už na plátně nebylo, ani nepamatujeme. Tedy pokud nejde vyloženě o film pro dospělé.

Nejvíce si tak natáčení užil Vladimír Kratina, který hraje nejen otce hlavního hrdiny, ale také renomovaného fotografa, který se soustředí na akty, a proto se často ocitá mezi nahými modelkami, dokonce by se dalo říct, že jich má velkou spotřebu. V roli jeho asistenta si nahé dívky mohl osahat i expřítel vnadné herečky Kristýny Leichtové Filip Kaňkovský.

V době natáčení bylo potřeba sehnat hned několik dívek, které by se nestyděly. Vladimír Kratina ovšem sám nefotil, jen to předstíral. Místo něj nafotila akty pro film známá fotografka Alžběta Jungrová. Další děvčata pro film doporučil jiný fotograf, který často také fotí akty - Jakub Ludvík. A ve fotoateliéru se tak objevily modelky, které se nebojí ani odvážnější snímků.

Ve filmu podle scénáře Jaroslava Papouška, autora a režiséra filmů o rodině Homolkových a spoluautora Formanových komedií Hoří, má panenko a Lásky jedné plavovlásky, uvidíme kromě Vladimíra Kratiny v hlavních rolích Václava Jílka, Denisu Nesvačilovou, Rostislava Nováka ml. Taťjanu Medveckou, Hanu Vagnerovou a další. Hudbu k filmu napsala a nazpívala držitelka Oscara Markéta Irglová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků