Pejsek bude mít už brzy malého parťáka na hraní...

Pejsek bude mít už brzy malého parťáka na hraní... Profimedia.cz

Bacha na zapíječku! Hvězda Tudorovců (39) se sklony k alkoholu bude už brzy otcem

Irský herec Jonathan Rhys Meyers (39), proslulý jako Jindřich VIII. v historickém seriálu Tudorovci či Elvis Presley v biografické minisérii Elvis, se už brzy bude muset zhostit zcela nové role, a to té dost možná nejtěžší - otcovské. Jeho snoubenka Mara Lane v neděli na Instagramu sdílela fotografie, z nichž je patrné, že miminko bude na světě co nevidět.

Mara zveřejnila fotografii, na které stojí u ozdobeného vánočního stromku a drží své rostoucí bříško, které přirovnala k Santa Clausově pupku. Jednu fotografii se Santou si dokonce také pořídila. Hercova sympatická partnerka, jež za ním stála i v době jeho vleklých potíží se závislostí na alkoholu, které nelichotivým způsobem prosákly i na veřejnost, se příchodu miminka už nemůže dočkat. Její profily na sociálních sítích jsou toho důkazem. Mara zároveň potvrdila, že potomek bude pro dvojici tím nejhezčím vánočním dárkem.

Jonathan a Mara tvoří pár od začátku roku 2013 a koncem následujícího roku (2014) se měli zasnoubit, i když to nikdy oficiálně nepotvrdili. V květnu 2015 média po celém světě otiskla snímky zbědovaného a pobryndaného herce, jak se s flaškou tvrdého alkoholu potuluje očividně pod vlivem ulicemi Londýna. Herec se později za své jednání omluvil. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků