Nejlepší dárky

Příprava na Vánoce pomalu vrcholí, do krajiny vstupuje, i přes rozmary počasí, ticho a klid. Na koupení toho správného dárku je ještě trochu času, ale jaký je ten správný dárek? Po vánočním rozjímání a silvestrovském veselí přijdou zase v měnícím se ročním období běžné dny. Možná, že představa zážitků v příštím roce bude inspirativní pro zakoupení toho správného dárku.
Pro zimní radovánky

Pro zimní radovánky

Oblečení pro zimní sporty, zimní turistiku, ale i pro práci pod širým nebem obsahuje velmi široký sortiment, zahrnující spodní prádlo, druhou vrstvu i zimní bundy. Základem jsou výrobky řady DUO, THERMON i MERINO MOIRA. Najdete zde všechny střihové fazony včetně zimních doplňků a ponožek.

Koupit
nyní na Moira.cz
Dárky, které potěší i muže

Dárky, které potěší i muže

Turistika, cyklistika nebo běhání, to jsou nejrozšířenější letní sporty. Zážitek z pohybu v přírodě umocní dobré oblečení, které dokáže odvést od pokožky přebytečné vlhko a stabilizovat teplotu těla. Z rozsáhlé nabídky firmy Moira jsou pro letní sporty ideální fazony řady COMPACT LIGHT a FRESH. Nezapomeňte na kompresní ponožky, podkolenky, nebo návleky. Výrazně pomohou při regeneraci unaveného těla.

Koupit
nyní na Moira.cz
Tradiční merino vlna s Moirou

Tradiční merino vlna s Moirou

Nejjemnější merino vlna v kombinaci s Moirou zabezpečí odvod vlhkosti od těla. Měkce přiléhavé střihy, módní barevnost, příjemné a nevtíravé dezény, vysoký komfort užívání, snadná a levná údržba, to je současná nabídka kolekce MERINO MOIRA. Modely z těžších pletenin, určených jako druhá vrstva, zaručují vyšší termoregulaci, což ocení především ženy. Některé fazony řady MERINO MOIRA doplňují čepice a ponožky se stejným dezénem. Doporučujeme pro sportovní aktivity i pro nošení ve chvílích odpočinku.

Koupit
nyní na Moira.cz
Pro běžné denní nošení

Pro běžné denní nošení

Lehce přiléhavé střihy, netradiční módní barevnost, příjemné a nevtíravé dezény materiálů, komfort užívání, snadná a levná údržba, to jsou vlastnosti řady MOIRA FASHION. Pečlivě zvolené materiály zaručují komfortní pocit nošení. Modely kolekce MOIRA FASHION je možné nosit celoročně.

Koupit
nyní na Moira.cz
Noční prádlo pro kvalitnější spánek

Noční prádlo pro kvalitnější spánek

Do celoroční nabídky firmy Moira patří také noční prádlo. Pyžama a noční košile v decentní barevnosti jsou v několika fazonách pro ženy, muže a děti. Příjemný, jemný materiál dokáže vytvořit na těle nejvhodnější mikroklima. Příznivě působí na různé kožní alergie. Spánek je kvalitnější. Prožijte šťastné Vánoce s Moirou.

Koupit
nyní na Moira.cz

Časová osa článků