Christina Aguilera v Moskvě

Christina Aguilera v Moskvě Profimedia.cz

Chtěla splynout s ruským nevkusem? Christina Aguilera ukázala rozpláclá ňadra a cukrovou vatu na hlavě

11. prosince 2016 9:24

Fanoušci očekávají nové album Christiny Aguilery (37) už čtyři roky, ale pod stromečkem je nenajdou ani letos. Zpěvačka už delší dobu slibuje další comeback, ale místo toho vzala zavděk vystoupením v Moskvě, kde oprášila své staré hity.

Dříve byla Christina kritizována za svou nadváhu. S nadbytečnými kily sice zatočila, ale bohužel sklouzla k nevkusu. Aguilera ze scény úplně nezmizela, v poslední době však byla vidět spíše jako koučka hudební soutěže The Voice. Na novém repertoáru pracuje už několik let, a když se objeví na pódiu, jde většinou o dobře placený kšeft.

Popová diva se naposledy předvedla v Moskvě na udílení ruských hudebních cen, kde došlo na její písně Genie in a Bottle, Fighter či Beautiful. Christina nejspíš dostala přidělenu místní stylistku a nepředvedla se v příliš dobrém světle. Rozpláclá ňadra jí na kráse moc nepřidala stejně jako vlasy připomínající růžovou cukrovou vatu. Není však pochyb o tom, že následujícího dne ruské salóny zaplavily dámy, které chtěly vypadat stejně krásně. 

Adam Chromý , Super.cz

Zrušit