Karolína Plíšková už pracuje na fyzické kondici.

Karolína Plíšková už pracuje na fyzické kondici. Foto: Instagram K. Plíškové

Ten Hrdlička se má: Karolína Plíšková je sexy nejen v plavkách, ale i v posilovně, kde ukázala dlouhé nohy a kérku na stehně

Přítelkyně sporťáka Michala Hrdličky (32), tenistka Karolína Plíšková (29), vyměnila plavky za sportovní úbor a začala opět pořádně makat.

Část listopadu a prosince tenisté a tenistky využívají především pro dovolené, ale i ta jednou končí. Ještě před pár týdny si Plíšková válela šunky na exotickém ostrově Mauricius, chlubila se fanouškům postavou v plavkách a užívala si společně strávené chvilky s milovaným přítelem.

Po návratu do Česka se s Michalem dokonce poprvé oficiálně objevila ve společnosti, konkrétně na módní přehlídce Beaty Rajské.

Nová tenisová sezona se ale kvapem blíží a Karolína musela opět zamířit do posilovny, aby zapracovala na fyzické kondici. A soudě podle fotky, kterou se pochlubila na sociální síti, jí to sekne i ve fitku.

Obzvlášť, když u cvičení vyniknou její vysportované sexy nožky a parádní kérka. Mezitím co Karolína makala, se Michal postaral o vánoční atmosféru a koupil domů stromeček, pod kterým jeho milá jistě najde nějaký pěkný dáreček. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků