Inspirace na originální vánoční dárky s 20% slevou

Darujte lásku, radost a vzpomínky. Dobrou fotku máme všichni. Příležitost udělat kvalitní snímek třeba mobilem nebyla nikdy větší. Pořiďte svým blízkým originální vánoční dárek. Fotoplátna, fotokalendáře a fotoknihy od HappyFoto nyní o 20 % levněji!
1 fotografie stačí

1 fotografie stačí

A pořídíte dárek, který nezevšední. Fotografie na malířském plátně střední struktury je luxusní dárek. Díky použití vlastní fotografie nejde o tuctový produkt z obchoďáku, ale o opravdový originál, který jinde nekoupíte. Dárek, u kterého je 100% úspěch garantován.

Koupit
nyní na www.happyfoto.cz
12 fotografií nadělá parádu

12 fotografií nadělá parádu

12 fotografií a hromada vzpomínek. To je fotokalendář z vlastních fotografií. Celý rok přináší radost. Den po dni, týden po týdnu, měsíc po měsíci. A ať je jakýkoliv den, vždy se z něj na vás usmívají „ti vaši“.

Koupit
nyní na www.happyfoto.cz
Spousta krásných fotografií

Spousta krásných fotografií

Vyberte fotografie, na kterých vám záleží, a udělejte fotoknihu. Mohou to být vzpomínky na první rok života vašeho děťátka, letní nebo zimní dovolená, svatba, významné životní jubileum. Výhodou fotoknihy oproti tradičnímu fotoalbu je to, že se k fotkám dají připsat komentáře nebo texty, čímž se z obyčejné knihy stane živá vzpomínka. Fotokniha později poslouží nejen jako corpus delicti, ale potěší i po letech, v nových životních situacích a kontextech.

Koupit
nyní na www.happyfoto.cz

Časová osa článků