Robert Záruba Video: Rocky muzikál

Nenakynul trochu? Kdysi tancem zhublý Záruba ukázal následky dobrého vykrmování

Když se prosáklo, že slavný hokejový komentátor Robert Záruba míří do muzikálu, půlka jeho fanoušků si ťukala nechápavě na čelo. Jenže jak se ukazuje, nešlo o žádný vtípek! Mrkněte na video, v němž „přepisovač dějin“ ukazuje svou hodně neobvyklou roli. Je v něm vidět, jak televiznímu sporťáku, který kdysi ve StarDance výrazně pohubl, v poslední době asi náramně chutná a projevuje se mu to hlavně v podbradku.

„Dámy a pánové, světový box. V Praze, přestože zároveň ve filadelfském Spectru, a v současnosti, přestože zpátky v sedmdesátých letech. Rocky Balboa versus Apollo Creed. Muzikál, který by mohl přivést do hlediště i spoustu mužů, fanoušků dobrého sportu a dobrého zpívání,“ hlásil na zkouškách Robert Záruba přesně stylem, jak ho známe i z televize.

Ukázal se i jeden z představitelů Rockyho Kryštof Michal, který zkoušel s choreografem boxerských částí nacvičovat údery. Hana Holišová zase bude hrát Adrianu, kamarádku Rockyho. Těší se na nádherné písně, které má její role předepsané.

Na konci videa vystupuje i Zora Hejdová, která hraje postavu reportérky, jež se jmenuje Linda McKenna. Na oficiální představení muzikálu mimochodem přišla v tak odvážném modelu, že zastínila všechny ostatní holky… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků