Andrea Kabická Super.cz

Skromnost šlechtí, ale nemusí se přehánět: Místo drahých smaragdů si krásná modelka zdobí ruce zeleným lakem na nehty

Modelka Andrea Kabická byla jednou ze známých tváří, které se přišly podívat na novou zimní kolekci bižuterie. Ji samotnou ale zdobil pouze zelený lak na nehtech, připomínající svojí barvou smaragdy. "Já jsem, co se doplňků týče, minimalistka, tak to těmi nehty doháním," krčila rameny půvabná brunetka.

Andrea je momentálně oficiálně single, každopádně je tak skromná, že její potenciální budoucí partner dost ušetří za dárky. "Je to tak. Ušetří a všichni jsou spokojení. Ale co se jiných stránek ohledně chlapů týče, tam jsem zase náročná," míní Kabická, jíž muž sice nemusí dávat drahé dárky, ale o to kvalitnějším zbožím musí být on sám. "Na dárky si moc nepotrpím, protože nevím, jak je přijímat. Cítím se blbě. Ale jsem hodně vybíravá, co se mužů týče. Muž musí být poklad sám o sobě. Musí to být kompletní balíček," smála se.

Andrea je pár měsíců po rozchodu, zajímalo nás, jestli je v jejím životě nějaký nový muž, který by mohl tuto její představu naplnit. "Zajdu na kafíčko, ale jinak jsem pořád sama," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků