Emma Smetana natočila klip Velvet Dress

Před porodem ještě vydala klip a pořádá vánoční bazar: Zákazníky bude Emma Smetana obsluhovat s pořádným bříškem

Zpěvačka a moderátorka Emma Smetana (33) už je skoro na rozpadnutí. Přesto ale neleží doma s nohama nahoře a nedává odpočinout bolavým zádům, o kterých prý do doby těhotenství vůbec nevěděla. Nedávno představila svůj nový klip a v sobotu chystá svůj charitativní bazar.

„Letos poprvé se neuskuteční v pražském Karlíně, ale v budově Divadelní akademie múzických umění v Karlově ulici. Do osmého benefičního bazaru se zapojí rekordních 30 osobností jako již zaběhlí Tomáš Klus (35), Vojtěch Dyk (36), Jiří Menzel (83), Jiří Mádl (34), Daniela Písařovicová, Ewa Farna (28), David Kraus (41) nebo Adam Mišík, či nově například Barbora Strýcová, Michal Hrůza, Yemi, Thom Artway, Vladivojna La Chia, frontman hip-hopové skupiny Prago Union Kato nebo Sandra Nováková (39),“ vypočítala Emma, která brány bazaru otevře v sobotu v jednu odpoledne.

„Nadšení neziskovek, kterým pomáháme, známých tváří, které se ochotně zapojují, i lidí, kteří s námi přicházejí strávit den a odcházejí s jiskrou v očích, mě naplňují silnou energií. Mám stále na paměti, že jsem se jen náhodou narodila v zemi, kde je mír, do láskyplné rodiny, že netrpím hladem ani zimou, a že to bohužel není samozřejmost. Je tedy mou povinností pomáhat těm, kteří si svůj osud nevybrali, a trpí citovými, duchovními či materiálními nedostatky,“ dodala Smetana, která svůj první charitativní bazar uspořádala v květnu 2014.

Od té doby vybrala přes milión a čtvrt korun, díky kterým podpořila patnáct projektů, a přivítala přes pět tisíc návštěvníků. V sobotu 3. prosince podpoří účastníci bazaru organizace Psí život, Bílý kruh bezpečí a Člověk v tísni s programem Bezpečný porod pro ženy v chudých oblastech Kambodže.

„Na místě seženete prakticky veškerý dárkový sortiment, který se bude hodit pod stromeček. Kromě nového oblečení, kosmetiky či obuvi od našich sponzorů také originální kousky z šatníků, knihoven či kuchyní známých tváří české a slovenské kulturní scény, které vám je budou osobně prodávat. Setkáte se například s Radkou Třeštíkovou, nejlepší českou módní blogerkou Inou T. nebo Matějem Ruppertem a řada osobností bude v průběhu dne nejen prodávat, ale také zpívat, například Michal Hrůza, Pavel Callta, Vladivojna La Chia, Dannie, Martin Písařík nebo Míša Tomešová,“ doplnila.

"Vyvrcholením benefičního odpoledne bude zábavný večer s nabídkou nevšedních aktivit a zážitků. Bára Strýcová věnuje svou raketu ze slavného Fed Cupu, David Ondříček nabízí roli v připravovaném filmu, s kuchařskou hvězdou Martinem Škodou můžete zažít soukromý kurz vaření, oscarový režisér Jiří Menzel vás pozve na večeři, Kato ze skupiny Prago Union pro změnu do baru, Michal Hrůza vás vezme na letní turné po zámcích. Bude toho ale mnohem víc," zve k návštěvě bazaru Emma. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků