Sharon Stone se ukázala v plavkách.

Sharon Stone se ukázala v plavkách. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Sharon Stone (58) vedle nového přítele omládla: Takhle si spolu užívali na pláži

Na svůj věk Sharon Stone (63) nikdy nepůsobila, ale nyní se zdá, že vypadá dokonce ještě lépe než v minulosti. Láska v jejím případě nejspíš účinkuje jako elixír mládí.

Nestárnoucí hvězda má za sebou dvě zkrachovalá manželství a několik románků se slavnými muži, mezi něž patří herec David Duchovny či režisér Paul Verhoeven, který má na svědomí hereččinu legendární scénu v Základním instinktu, v níž odhalila svůj klín. Sharon se v roce 2004 rozvedla s Philem Bronsteinem a před randěním dala přednost péči o své tři adoptované syny.

Herečka, která zastavila čas, byla po dlouhé době zvěčněna s pánským doprovodem. Na ostrov Svatý Bartoloměj vyrazila společně s Lonniem Cooperem, který je označován za jejího nového partnera. Sharon předvedla svou štíhlou postavu v plavkách a málokdo by tipoval, že jí táhne na šedesát.

Nový vztah Sharon očividně prospívá. Herečka si v poslední době nechala narůst delší vlasy, s nimiž působí ženštěji než s dřívějším účesem. Ať už ji fotografové zastihnou na společenských akcích, na letišti či na pláži, vždy je v dobré náladě. Láska s ní dělá divy. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků