Dvojice se měla důvěrně sblížit už před šesti lety během natáčení filmu Cizinec.

Dvojice se měla důvěrně sblížit už před šesti lety během natáčení filmu Cizinec. Profimedia.cz

Angelina Jolie se prý při rozvodu s Pittem nechává ‚utěšovat‘ Johnnym Deppem

Když se minulý týden objevily zvěsti o tom, že má mít Brad Pitt (57) za svou manželku Angelinu Jolie (46) již náhradu, a to neméně slavnou, ještě se nevědělo, že je na tom možná Jolie úplně stejně. A v jejím případě dokonce padlo jméno. Roli důvěrného utěšitele během ostrých rozvodových tahanic s Pittem prý velmi ochotně sehrává Johnny Depp (58).

Pokud jsou informace v mnoha zahraničních médiích pravdivé a Jolie se s Deppem sbližuje nejen po přátelské linii, byla by to pro Pitta další studená sprcha. O hvězdě Pirátů z Karibiku se totiž jako o jeho sokovi v lásce hovořilo už v roce 2012, kdy si byla Deppova expartnerka Vanessa Paradis naprosto jistá, že spolu Johnny a Angelina spali v roce 2010 během natáčení filmu Cizinec. Právě to mělo být i příčinou jejich rozchodu.

Hlavní aktéři ani Pitt se k aféře nijak nevyjadřovali a vše se nakonec ututlalo. Jolie se vrátila k manželovi a dětem a Depp se po uši zamiloval do o 23 let mladší herečky Amber Heart. Jak neslavně letos obě slavná manželství dopadla, už všichni víme.

Před opětovným sblížením měl filmový Střihoruký Edward nejdřív Angelině začít telefonovat, později se setkali u kávy a následovat měla romantická večeře. Depp navíc Angelině dohodil i právničku Lauru Wasser, která se zabývala i jeho rozvodem s Heard. Podle některých zdrojů Jolie vidí Deppa dokonce jako náhradního otce jejích dětí. Pokud ovšem rozvod s Pittem celou dobu odůvodňovala jeho agresivitou a sklonem k pití alkoholu, s tímto kolegou by si zřejmě moc nepomohla. Amber o Johnnym prohlásila, že má násilnické sklony a několikrát ji prý i fyzicky napadl. Během rozvodové bitvy dokonce zveřejnila video, na kterém viditelně podnapilý Johnny pěkně vyvádí.. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků