Lady Gaga na Victoria´s Secret Show

Lady Gaga na Victoria´s Secret Show Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Lady Gaga se vedle modelek ve spodním prádle nezvykle zahalila: Siluetu má ale parádní

Její prsa ani rozkrok už dávno nejsou žádným tajemstvím, ale když Lady Gaga (35) vystoupila na Victoria´s Secret Fashion Show, byla na molu překvapivě tou nejzahalenější ženou. Že by konečně nastal konec prvoplánových provokací a z milovnice výstřední módy se stala obyčejná zpěvačka?

Lady Gaga změnu předznamenala svým novým albem Joanne, které je oproti jejím dřívějším nahrávkám nečekaně nepodbízivé. Společně s prvoplánově chytlavými melodiemi odhodila i svou vizáž kontroverzní popové ikony a odstartovala novou éru, v níž se obejde bez bizarních kostýmů.

Pokud by se Lady Gaga mezi andílky od Victoria´s Secret objevila před pár lety, patrně by se po molu prošla úplně nahá, aby dostála své pověsti. Skandály opředená rebelka už ovšem patří do minulosti a v Paříži se předvedla v novém světle. Na své vystoupení oblékla černé kalhoty s korzetem posetým flitry i šaty se vzorem růží. Ty byly sice částečně průsvitné, ale přesto neukázala bradavky, což u ní dříve bývalo naprosto běžné.

Odvážnější model zpěvačka oblékla na after párty. Její šaty z černé krajky však měly podšívku v tělové barvě, takže intimní partie také zůstaly skryty. Zdá se, že odhalování už má Lady Gaga za sebou. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků