Nikola Zvěřinová Super.cz

Petr Zvěřina z Václaváku se u soudu vzdal otcovství dcery své manželky: Nemusel ani na testy DNA

Modelka Nikola Zvěřinová má konečně po mnoha peripetiích papír na to, že její dcera Anetka je nového partnera, a nikoli jejího stále ještě manžela Petra Zvěřiny, kterého proslavila reality show VyVolení. S manželem už skoro dva roky nežije, dceři je jedenáct měsíců.

"Petr se otcovství vzdal, proč by taky ne, když ví, že není jeho. Šlo tam hlavně o ty papíry. Bála jsem se dne, kdy by se mi, nedej bože, něco stalo. Aby nepřišla sociálka a nevzala mému partnerovi dítě. Tohle pro mě byla priorita, aby byla i papírově svého otce," svěřila nám Nikola.

"I kdybychom se stihli s Petrem rozvést ještě před Anetčiným narozením, i před tím, než jsem otěhotněla, tak ještě tři sta dnů po rozvodu by byla dcera podle zákona Zvěřinová. Nyní už bude Brzáková," dodala.

"Teď už vše spěje zdárně k rozvodu. Čekalo se hlavně na rozhodnutí o Anetčině otcovství. K soudu Petr ani nemusel, stačilo, že poslal papír, že není otcem dítěte, ani testy DNA se dělat nemusely. Už je to taková formalita. Navzájem po sobě s Petrem nic nechceme, na všem jsme se domluvili, takže není žádný důvod, proč by mělo být více stání," míní Nikola.

Nikola je nyní spokojená, s novým partnerem Pavlem Brzákem žije v Trutnově a užívá si mateřskou. "Do Prahy už jezdím hodně málo, mám klid, čas a prostor na výchovu Anetky, není tam takový shon jako tady," myslí si. K modelingu už se vrací jen sporadicky, když například teď dostala nabídku představit novou kolekci zimního oblečení. "To ostatně v Trutnově pořádně užiju," smála se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků