Co dělá klesající hladina testosteronu s mužským tělem

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu v mužském těle. Vědecké studie prokazují, že mužům nad 30 let dochází k přirozenému úbytku testosteronu, a to každým rokem zhruba o 1 %. Pokles hladiny testosteronu také ovlivňuje psychickou kondici a duševní rozpoložení muže.
Jaké jsou příznaky?

Jaké jsou příznaky?

Hladina testosteronu klesá u všech mužů už od 30. roku života, a to průměrně o 1 % ročně. První příznaky nedostatku tohoto hormonu se většinou projevují kolem 40. Muži se stávají rozladění až neurotičtí, nabírají na váze a jsou častěji vyčerpaní. Možným nežádoucím příznakem andropauzy je ztráta libida, vedoucí k problémům v sexuálním životě. Je vědecky prokázáno, že díky klesající hladině testosteronu mužské tělo po čtyřicítce ztrácí každý rok 3 % svalové hmoty. Ta je posléze nahrazována v tkáních tukem.

Koupit
nyní na Testomax.cz
Jak se bránit?

Jak se bránit?

Tou nejlepší obranou proti nežádoucím příznakům klesající hladiny testosteronu je sport a fyzické aktivita. Další vhodnou prevencí je pravidelné užívání doplňku stravy TestoMax, který je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. Složení TestoMaxu podporuje růst svalové hmoty (pískavice řecké seno), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řecké seno), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamin B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Koupit
nyní na Testomax.cz
Více svalové hmoty a sebevědomí

Více svalové hmoty a sebevědomí

Vědecká studie* prokázala, že užívání pískavice řecké seno podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty. Skupina A užívala 500 mg pískavice řecké seno denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řecké seno v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu tak při dlouhodobém užívání podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

Koupit
nyní na Testomax.cz
Muži berou TestoMax. Sleva na první balení 300 Kč. Doprava zdarma

Muži berou TestoMax. Sleva na první balení 300 Kč. Doprava zdarma

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V Čechách TestoMax užívá již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč ho užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe. „Mám velkou rodinu, opravujeme dům, a když zbyde čas, rád se věnuji svým koníčkům. Abych se udržoval fyzicky fit, kromě sportu jsem do svého jídelníčku zařadil i doplněk stravy TestoMax. Obsahuje látky důležité pro mužské tělo, a to se mi líbilo. Beru jednu tobolku denně vždy dopoledne a můžu říci, že už tolik nepociťuji únavu a mám víc energie,“ říká pan Michal Gallo, spokojený zákazník. *(Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34)

Koupit
nyní na Testomax.cz

Časová osa článků