Nejlepší vánoční dárky

Nejkvalitnější textilní vlákna v rozmanitých kombinacích a poměrech jsou základem designérské tvorby pletenin Moira. Dárky z Moiry jsou vhodná volba pro všechny druhy činností ve volné přírodě, ve městě, ale i doma, třeba u praskajícího krbu.
Vlna umí zahřát

Vlna umí zahřát

Nejkvalitnější ovčí vlna Merino a vlákno Moira vytváří několik druhů pletenin, které se po kvalitním konfekčním zpracování promění v dokonalé výrobky Moira. Můžete je obléci jako první vrstvu přímo na tělo, ale také jako další vrstvu. Dámská bunda s výraznou strukturou úpletu má přední díl z prošívaného materiálu, který vespod skrývá syntetický kožíšek. Čepice, nebo tubus na krk podtrhnou celkový vzhled. Prosím, vyberte si.

Koupit
nyní na Moira.cz
Muži nepřijdou zkrátka

Muži nepřijdou zkrátka

Zimní kolekce Moira přináší novinky i pro muže. Oblíbená kombinace nejkvalitnější ovčí vlny Merino a vlákna Moira v pánské barevnosti nabízí fazony v několika gramážích, od trika, až po bundu kombinovanou se softshellem na předním dílu. Oblečení můžete doplnit čepicí a tubusem na krk.

Koupit
nyní na Moira.cz
Myslíme na děti

Myslíme na děti

Pro děti přinášíme několik typů nových pletenin, které si umí poradit s vysokou fyzickou aktivitou a účinně ochrání malé neposedy důsledným odvodem vlhkosti před dotírající zimou. Je to opět kombinace nejjemnější vlny ovcí Merino a vlákna Moira. Pro zvlášť zimomřivé jsou připraveny fazony řady Thermon z vláken Moira. Také pro děti jsou připraveny různé druhy čepic, tubusů na krk a ponožek.

Koupit
nyní na Moira.cz
Základem je ale spodní prádlo

Základem je ale spodní prádlo

Spodní prádlo je velice široký sortiment obsahující fazony pro sport, odpočinek a běžné každodenní užívání v mnoha materiálových kombinacích. Pro zimní období mohou dámy volit prádlo z výběrových materiálů vlny Merino a vláken Moira. Tílko a kalhotky s dlouhou nohavičkou opravdu zahřejí. Pánské boxerky řady X-aer pro, přináší mužům příjemnou tepelnou stabilitu a dříve nepoznaný komfort.

Koupit
nyní na Moira.cz
S Moirou do postele

S Moirou do postele

Noční prádlo Moira pro ženy, děti i muže doplňuje celkovou nabídku kolekcí Moira. Noční košile a pyžama jsou vyrobeny z mikropřízí vlákna Moira a vyznačují se lehkostí pleteniny, která dokáže udržet tělesné mikroklima Vašeho těla. Moira Vás konejšivě uspí.

Koupit
nyní na Moira.cz

Časová osa článků