Rodinka jako ze škatulky

Rodinka jako ze škatulky Michaela Feuereislová

Hvězda Ulice se pochlubila svými roztomilými dvojčátky. Zdědila po ní herecký talent?

Na premiéře divadelní adaptace pohádky Šíleně smutná princezna se to, ostatně jako na každé premiéře, hemžilo známými osobnostmi. Vzhledem k tomu, že se jednalo o rodinné představení, tak v divadle Studio Dva nebyli přítomní pouze dospělí, ale i děti. Michaela Maurerová dorazila se svými sedmiletými dvojčátky Pepíkem a Magdalenkou.

„Užili jsme si to moc, my máme tu pohádku strašně rádi, můj syn má ze všeho nejradši píseň Miluju a maluju. Ta je jeho nejoblíbenější od čtyř let,” reprodukovala pocity dětí herečka a jedním dechem dodala: „Dětem se moc líbil projev Honzy Ciny, kterého přezdívají Honza Čína, toho mají moc rádi a já se jim nedivím, protože je moc talentovaný. Já jsem se zase unášela tím, jak moc hezky zpívá Berenika Kohoutová.”

Je pravda, že sedmiletá dvojčata byla z představení nadšená. „Někdy jsem je musela tlumit, protože poměrně hlasitě zpívala,” smála se Míša.

Maurerová chodí s dětmi většinou jen na odpolední představení pro děti, tentokrát ale udělala výjimku a přišli všichni v klasickém večerním čase, neboť další den děti nemusely vstávat do školy. „Po premiéře jsme se ale dlouho nezdrželi a šli jsme chrnět,” hájí se Míša.

Nabízí se otázka, jestli dvojčátka nezdědila herecký talent po mamince. „Oni v divadle vydrží a baví je to, vzhledem k tomu, že se mnou bývají často na místech týkající se mé profese, tak doufám, že jsem je odradila a budou dělat něco jiného,” dodala Míša Maurerová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků