Lucie Bílá nebyla po zrušených koncertech v dobrém rozpoložení.

Lucie Bílá nebyla po zrušených koncertech v dobrém rozpoložení. Herminapress

Lucie Bílá byla po zrušení koncertů psychicky na dně: Myslela jsem, že umřu, přiznala Slavice, která myslela i na konec kariéry

Za celou třicetiletou kariéru nevypověděly Lucii Bílé (55) hlasivky službu. Stalo se to bohužel v ten nejnevhodnější okamžik. S nešťastnou situací se zpěvačka stále vyrovnává. Hlasivky se vrátily, ale momentálně má rozbouranou psychiku.

„Já už mám takovou povahu. Mám postraumatický stav, je to 13 dní a já jsem cítila, že se mi třese celý svět. Poslat 20 tisíc lidí domů a projet si v hlavě jejich příběhy, cesty, zklamání. Já jsem myslela, že umřu. A nikdo neví, jak se člověk v tu chvíli cítí. Bojovala jsem do poslední chvilky, aby se to nemuselo zrušit,“ řekla Top Star magazínu Lucie Bílá.

Zpívání znamená pro Lucii všechno, přesto po zrušení koncertů přemýšlela o tom, že s ním skončí. Když se měla minulý týden poprvé postavit před publikum v roli Carmen, hodně trpěla.

„Je to hrozně zvláštní a hodně dlouho mi bude trvat, než se z toho dám dohromady. Nechtěla jsem jít na jeviště, den předtím jsem si říkala: Ne, už nebudu zpívat, najdu si něco jinýho. Ale pak jsem si říkala, že nesmím být takový truhlík, že když jsem spadla z toho koně, tak na něj rychle musím nasednout znova,“ dodala odhodlaně Bílá, která zrušené koncerty přesunula na leden. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků