Proč máme často plný nos a nic se nám nechce?

24. listopadu 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Je až s podivem, kolik lidí okolo nás stále pofrkává nebo pokašlává. Bohužel mnoho z nich si ani nekryje ústa a vesele tak kašle na všechny okolo. Ať už v kanceláři, v tramvaji či metru jsme neustále svědky takového nechutného chování. Únavu, pokašlávání či častá nachlazení považuje dnes mnoho lidí za normální součást života. Především na podzim to připisujeme jen změně teplot a počasí. Bohužel.
Imunita na nule 2x ročně

Imunita na nule 2x ročně

Slova lékařů typu „teď je toho opravdu hodně, dáme antibiotika“ takové povědomí jen podporují a není tak třeba se nad tímto stavem vůbec zamýšlet. Léky tak bereme ani nevíme na co. Krátkodobá bitva však jen prodlužuje skrytou válku. Normální člověk s normální imunitou se nemusí většinou jednoduchého nachlazení bát. Nicméně bohužel počet lidí se špatnou imunitou se neustále zvyšuje a léky se tak předpisují automaticky a pravidelně. 2x ročně je tak bere až 60% obyvatel ČR. Automaticky. Celostně svůj problém řeší málokdo. Stačilo by však se jen na chvíli zastavit a zamyslet se nad svou stravou, rizikovým chováním či si něco o imunitě a detoxikaci přečíst.

Více
nyní na Antiparazitikum.cz
Jak spravit imunitu?

Jak spravit imunitu?

Experti z Michiganské univerzity pod vedením doktora E. Kreutze provedli testy na 457 lidech a výsledky jsou alarmující. Lidé jsou intoxikováni běžnými larvami. Z masa, z kořenové zeleniny, od pejsků či kočiček. Nevíme o tom a důsledky tak připisujeme běžným nemocem. Přemnožené larvy však neustále pochodují celým tělem a vyvrtávají si mikroskopické cestičky skrz všechny orgány. Způsobují mikrotraumata, bolesti a špatnou funkčnost orgánů. 4-6 týdnů se cítíme nepřirozeně unaveni, nemáme žádnou náladu. Máme prostě „virózu“ a vyzkoušíme nová antibiotika. Situace se krátkodobě zlepší. Nevůle, nulová nálada a unavené ranní vstávání však přetrvává. Odčervení je základ a řešení je dnes na dosah.

Více
nyní na Parasic.cz
Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Bez vyzkoušení změnu nečekejte

V zájmu parazitů je přijímat zvýšené dávky potravy, nejlépe apaticky ležet a moc se nehýbat. Natož sportovat. Nenálada, nevůle, přibírání na váze. Všimli jste si, jak jsou mazlíčci po odčervení aktivní a vitální? Je to pochopitelné. U člověka je to naprosto stejné. Proto většina lidí využívá přírodní antiparazitika 2x ročně se svými mazlíčky. Jak na to? V lékárnách jsou léky na předpis a za zaváděcí cenu přijde nově vysoce účinný a zároveň volně prodejný přípravek Parasic. Kombinace účinných látek používají veterináři k odčervení již 30 let. Tělo nejen pročistí, ale také maximalizuje jeho obranyschopnost a imunitu.

Více
nyní na Parasic.cz
Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Parasic bude v lékárnách za cenu 790 korun. Aktuálně ho však lze již získat na stránkách výrobce za zaváděcí, téměř poloviční cenu (Platí u objednávky 2 kusů a pouze do vyprodání šarže klinické studie). Působí proti externím agentům (biologicky činným působkům). Celkově také pomáhá udržovat zdravá játra především kontrolou zánětlivých reakcí v těle. Selen dále pomáhá imunitnímu systému. Na celkovou detoxikaci a odčervení je ten nejlepší čas. Skoncujte konečně s plným nosem a pokašláváním. Dejte tělo do pořádku a nemusíte se dále obávat smrkajících a kašlajících lidí. Nepropásněte omezenou zaváděcí akci.

Využít akci
nyní na Parasic.cz