Halina Pawlowská křtila svou knihu a byla opět neodolatelně vtipná. Super.cz

Pawlowská během křtu své knihy prozradila, proč nosí jen černou. Není za tím smutek, může za to pes

Halina Pawlowská (66) má obdivuhodný dar udělat elegantním způsobem ze svých kyprých tvarů naprostou přednost. Proto nebylo velkým překvapením, když populární spisovatelka a moderátorka během křtu své knihy Tři metry vášně představila vlastní módní značku, na které spolupracuje se svou dcerou Natálií.

„Už asi v deseti letech jsem zjistila, že abych se mohla líbit, tak musím některé věci zahalit a jiné odhalit. Podprahově jsem se tím zabývala až doteď, kdy jsem si řekla, že je nejvyšší čas s tím něco udělat,” svěřila se nám Halina.

Tak výrazná žena, jako je Pawlowská, by jistě mohla rozdávat ve své knize fígle, jak pracovat s plnoštíhlou postavou, její kniha ale není primárně o módě. „Je to o mých šatech, které vypráví, co v jednotlivých etapách života zažily. Takže je to vlastně o mužích,” potutelně se usmívala spisovatelka.

A proč Halina stále nosí výhradně černou barvu, kterou doplňuje výraznými barevnými detaily? „Měla jsem černého labradora Othella a moje sousedka měla bílého labradora Boba. Byli to zdánlivě stejní labradoři. Když stáli vedle sebe, tak ten náš černý Othello byl evidentně o deset centimetrů vyšší a o deset kilo lehčí. Tak proto mám ráda černou,” vtipkovala Halina Pawlowská. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků