Nevěříte, že k sexy bříšku stačí jen 5 minut cvičení denně?

25. listopadu 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Všichni to znáte, přichází zima, předvánoční shon, a proto si na sebe moc času nenajdete. Se svou postavou jste nespokojení, na cvičení nemáte čas, nebo si vymyslíte jinou výmluvu. Poznáváte se v tom? Nejste jediní. Co takhle najít si 5 minutek denně, během kterých byste efektivně spalovali tuk a rýsovali postavu? To už zní lépe, že? Představujeme Vám multifunkční posilovač inSPORTline AB Lifer Easy.
Co je to AB Lifter Easy?

Co je to AB Lifter Easy?

Jedná se o kompaktní posilovací stroj, který kombinuje pozici prkna, jógy a sklapovaček. Cvik spočívá v jednoduchém dynamickém pohybu po nakloněné rovině, kde překonáváte odpor vlastního těla. Dalo by se říct, že se jedná o jakési „obrácené sklapovačky“, u kterých využíváte vlastní hmotnost těla. Díky tomu dochází k rychlejšímu spalování a výsledky jsou vidět již po pár týdnech. Přitom stačí 5 minut denně a získáte postavu, po jaké jste vždy toužili.

Prohlédnout
nyní na insportline.cz
Opravdu stačí jen 5 minut denně?

Opravdu stačí jen 5 minut denně?

Ano! U AB Lifter Easy máte možnost nastavení 4 stupňů intenzity. Začátečníci si většinou volí 1.-2. úroveň, při které jdou tuky dolů raz dva. Pokročilí uživatelé, kteří chtějí spíše rýsovat, si zvolí úroveň vyšší. Pokud chcete mít krásně vyrýsované svaly na hrudníku, bicepsy a sexy cihličky na břiše, zařaďte mezi cviky i přitahování stranou. Rychle zpevníte šikmé břišní svaly a horní polovinu těla. Věřte, že při nastavení nejvyšší obtížnosti bude i 5 minut tvrdým oříškem, ale výsledky stojí za to!

Koupit
nyní na insportline.cz
Chtěli byste si to nejdřív vyzkoušet? Žádný problém

Chtěli byste si to nejdřív vyzkoušet? Žádný problém

Posilovač AB Lifter Easy si můžete vyzkoušet v kamenných prodejnách inSPORTline v Praze, Brně, Ostravě nebo Vítkově, a to zcela zdarma. Na vlastní kůži tak zjistíte, jak obtížné jsou jednotlivé úrovně, a také jak jste na tom se svou fyzičkou. Odborný personál Vám také poradí a zodpoví všechny vaše dotazy. Další fitness pomůcky, stroje a doplňky naleznete také na webu insportline.cz.

Koupit
nyní na insportline.cz