Show Blanky Matragi přišla zhlédnout velká část rodiny Vágnerových.

Show Blanky Matragi přišla zhlédnout velká část rodiny Vágnerových. Michaela Feuereislová

Jakub Vágner se nepyšnil jen odvážnou Eliškou. Nejznámější český rybář se pochlubil půvabnou maminkou a sestrami

Mezi pozvanými hosty na přehlídce Blanky Matragi (68), pořádané k oslavě pětatřiceti let jejího působení v módní branži, se objevila celá řada známých osobností.

Prakticky všechny pozvané celebrity pojí s módní návrhářkou letitý vztah. Michal David (61) je Blančiným dlouholetým podporovatelem, Kateřině Brožové (53) navrhla designérka svatební šaty, a dokonce jí šla za svědka, a silné vazby pojí Matragi i s početnou rodinou Vágnerových. Do Smetanovy síně Obecního domu nedorazili pouze Jakub Vágner s partnerkou Eliškou Bučkovou, ale nechyběly zde ani rybářovy sestry Tereza a Anna a maminka Monika.

„Vágnerovi jsou naši úžasní, báječní, milí, věrní přátelé již čtyřicet let, od dob mých studií v Praze,” komentovala přítomnost části rodinného klanu Blanka Matragi. „Jakub nás zasvěcoval do rybaření, když mu bylo teprve pět let, a v cizině ho s radostí sledujeme při jeho dobrodružstvích na kanálu National Geographic,” uvedla Blanka a dodala: „Celou rodinu milujeme, a i když se nevídáme často, každé setkání je spontánně nádherné. Jsem moc ráda, že mě přišli podpořit na mé akci.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků