Veronika Kopřivová s podobiznou svého údajného snoubence

Veronika Kopřivová s podobiznou svého údajného snoubence Michaela Feuereislová

První reakce Jágra na chystanou veselku s Kopřivovou. Veronika si už opravdu chystá svatební šaty?

Je zasnoubený, nebo ne? Tahle otázka teď trápí řadu fanoušků hokejového boha Jaromíra Jágra (49). Svou přítelkyni Veroniku Kopřivovou (30) údajně požádal o ruku, a dokonce jí měl koupit byt za dvacet miliónů. Novináři se osmašedesátky zkusili zeptat, a ten zásnuby rozhodně nevyvrátil. Hlasujte v anketě na konci článku!

Možná to bylo tím, že jeho Florida dostala v Torontu výprask 6:1, možná prostě nechce, aby se veřejnost víc šťourala v jeho soukromí. Každopádně na otázku, zda se opravdu vyslovil, v kanadské metropoli odpověděl otráveně. „Nechci se k tomu vyjadřovat. Bez komentáře. Jsi zasnoubený ty? Ne? Tak vidíš. Pro mě je důležité, aby ses jednou zasnoubil ty,“ odsekl podle Sportu směrem k jednomu z redaktorů a zpruzele odešel.

V posledních měsících má Jarda často potřebu novináře školit, jednou dokonce uveřejnil mravokárné video z toho, jak promlouvá do duše paparazzi fotografovi, který dostal za úkol hlídkovat před jeho domem v Kladně. Kdyby nebyl zasnoubený, asi by si vychutnal příležitost spekulacím se vysmát. To ale neudělal.

Máme se tak skutečně těšit na to, že z věčně svobodného mládence bude skutečně brzy ženáč? Vypadá to tak! 

Myslíte si, že je Jágr skutečně zasnoubený?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků