Ivana Chýlková pro Nadaci Archa Chantal. Heslo Go for the Kill z originálu nahradilo příznivější Go for the Charity.

Ivana Chýlková pro Nadaci Archa Chantal. Heslo Go for the Kill z originálu nahradilo příznivější Go for the Charity. Foto: Kalendář Proměny 2017/ Petr Kurečka

Do Tváře už by prý nešla, ale znovu se proměnila: Z Ivany Chýlkové udělali českou Umu Thurman

Tak razantní proměna jako třeba ve Věru Bílou či Amy Winehouse, které Ivana Chýlková (58) ztvárnila v první řadě Tváře, na kterou zavzpomínala v tom smyslu, že za zkušenost je ráda, ale znovu už by do pořadu nešla, to nebyla... Ale i podobu s Umou Thurman, již představuje na plakátu k filmu Kill Bill pro Nadaci Archa Chantal, bychom chvíli hledali... I když zase ne tak dlouho jako v případě Marthy Issové, kterou stylizovali do role prvorepublikové divy Adiny Mandlové ve vizuálu k filmu Holka nebo kluk. Tvůrci kalendáře Proměny 2017 v čele s Chantal Poullain si zkrátka i letos dali záležet.

Skvělá je třeba Klára Issová jako Jennifer Beal neboli Alex na plakátu k filmu Flashdance i trio Chantal Poullan, Michal Dlouhý a Jan Cina ve vizuálu k snímku Smrt jí sluší.

Ivana Chýlková dostala měsíc duben a postavu nevěsty a už teď Nadaci Archa Chantal vynesla 85 tisíc korun, za které byl originální snímek herečky během křtu vydražen. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků