To, co v sobě mívá zvíře, se může týkat i vás. Fakta a mýty

15. listopadu 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Odčervování je známé jistě všem, kteří mají doma zvířecího mazlíčka či mazlíčky. V případě zvířat a lá „sním vše, co najdu na zemi a je to velká mňamka“, by se měla podávat antiparazitika každé 3 až 4 měsíce. Ale ani mazlíčci z bytu to nemají jednoduché. Pokud máte doma mazlíčka, jste logicky v jeho blízkosti, rádi se s ním mazlíte, dokonce s ním možná sdílíte lože. Jak je to s přenosem?
Škrkavka psí u člověka: 2-3 lidi denně

Škrkavka psí u člověka: 2-3 lidi denně

V ČR máme přes 1.000 nových pacientů ročně nakažených škrkavkou psí. V drtivé většině případů se jedná o náhodná zjištění, kdy pacient jde na vyšetření s něčím zcela jiným. Plošná vyšetření se totiž neprovádí od 90. let. Ať už je to proto, že se tato problematika „západní civilizace“ netýká nebo kvůli neochotě pojišťoven nákladná vyšetření proplácet. Lékař tak nemá příliš možností a na vyšetření jednotlivých orgánů některou ze zobrazovacích metod vás jen tak nepošle. To je ten důvod, proč je většina případů diagnostikována náhodně. „Normální člověk nemá ani tušení, zda se nakazil od svého mazlíčka, někde na návštěvě, či ze špatně umyté mrkve,“ uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Neznalost je častým důvodem k určení nesprávné diagnózy

Neznalost je častým důvodem k určení nesprávné diagnózy

Experti z Michiganské univerzity pod vedením doktora E. Kreutze provedli testy na 457 lidech a výsledky jsou alarmující. Lidé jsou intoxikováni migrujícími larvami. Nejhorší na tom je, že oni sami o tom nevědí. Červi snižují celkovou vitalitu a obranyschopnost organismu. Můžeme se cítit unavení, mít špatnou imunitu, trpět bolestmi zad, kloubů a dalšími neduhy, a přesto nás lékař bude pokládat za zdravé, i když je příčina jednoduchá – máme v sobě více přemnožených parazitů. Omezení celkové výkonnosti a vitality organismu kvůli červům v našich tělech je dnes dokonale zdokumentováno a podloženo klinickými studiemi z několika zemí. WHO na bobtnající problém EU neustále upozorňuje.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Půst, půst a půst. Odčervení člověka nás provází věky

Půst, půst a půst. Odčervení člověka nás provází věky

Podle posledních průzkumů trpí v EU komplikacemi způsobené přemnoženými parazity 4 lidé z pěti. Toxoplasmu gondií hostí 80 % obyvatel Německa. Způsobuje poškození plodu, často špatnou náladu, nevůli cokoliv dělat. Každá 4. rodina v Německu vlastní kočku. V dnešním globálním světě je přenos všech parazitů extrémně jednoduchý. Většina lidí necestuje se svou zdravotní dokumentací. Larvy některých parazitů se přenáší drobným vykašláváním. Pokašláváte až příliš často? Záběry Asiatů v rouškách Evropana většinou pobaví. Bohužel. Od nepaměti měl půst zásadní vliv na redukci parazitů. Kvůli návalu nové energie dnes opakovaně odčervení využívá stále více lidí.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Detoxikace včetně redukce parazitů přináší zásadní úlevu pro celý organismus

Detoxikace včetně redukce parazitů přináší zásadní úlevu pro celý organismus

V zájmu parazitů je přijímat zvýšené dávky potravy, nejlépe apaticky ležet a moc se nehýbat. Natož sportovat. Nenálada, nevůle, přibírání na váze. Všimli jste si, jak jsou mazlíčci po odčervení aktivní a vitální? Je to pochopitelné. U člověka je to naprosto stejné. Proto většina lidí využívá přírodní antiparazitika 2x ročně se svými mazlíčky. Jak na to? V lékárnách jsou léky na předpis nebo volně prodejný jediný klinicky testovaný přírodní přípravek Wurm-Ex® - vyvážená kombinace extraktů, které tělo nejen pročistí, ale také maximalizuje jeho obranyschopnost na půl roku. Člověk se pak cítí zcela jinak. „Způsobuje úbytek váhy,“ varuje antiparazitikum.cz. Jde o jediný nežádoucí účinek.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Nepropásněte předvánoční extra výhodné rodinné balení Wurm-Ex®

Nepropásněte předvánoční extra výhodné rodinné balení Wurm-Ex®

Rodinné balení Wurm-Ex® za 2.330 Kč je dnes v akci za 1.380 Kč. K dispozici pouze do vyprodání a pouze na stránkách výrobce! Obsahuje voděodolný bluetooth reproduktor v hodnotě 560 Kč, který připojíte ke každému chytrému telefonu, tabletu nebo PC. Pomozte svému tělu co nejdřív a užijte si nadcházející zimu s vyčištěným tělem, se spoustou energie a bez obvyklých únav. Wurm-Ex maximalizuje obranyschopnost proti všem externím agentům. Nemá nežádoucí účinky, ale nepřekračujte doporučené dávkování!

Využít akci
nyní na Wurm-Ex.cz