O Michelle Clavette se hovoří jako o nejkrásnější rybářce...

O Michelle Clavette se hovoří jako o nejkrásnější rybářce... Profimedia.cz

Tohle by bylo terno pro Jakuba Vágnera, kdyby neměl Elišku Bučkovou! Co říkáte na nejkrásnější rybářku?

Sedmadvacetileté Michelle Clavette se na internetu přezdívá nejkrásnější rybářka světa. Její fotky a videa z ‚akce‘ se stávají čím dál populárnější, ačkoli Michelle se své vášni věnuje pouze ve volném čase. Jinak se živí barvením vlasů. Mladá Floriďanka přičichla k rybaření díky tatínkovi, a to už v šesti letech. Momentálně žije na jihu Floridy, kterou si kvůli nespočtu možností k chytání ryb nemůže vynachválit.

První rybou, kterou se jí podařilo ulovit, byl sumec a od té doby už se na rybářské vlně vezla... Michelle není žádná křehká blondýnka s pěknou tvářičkou a parádní postavou, která si tu a tam jde zachytat ryby a při té příležitosti s několika kousky zapózuje. I když její plavky až překvapivě často ladí s úlovky. Clavette se úspěšně účastní i mnoha soutěží, například na rybářském turnaji v Saint Croix před dvěma lety i zvítězila. Kráska navíc zbožňuje cestování, a tak často tyto dva své největší koníčky kombinuje. Několikrát se proto vydala do Střední Ameriky nebo na Karibské ostrovy.

Ryby má Michelle v oblibě i na talíři, ale jinak respektuje veškerá pravidla a spoustu druhů jako delfíny, mečouny, kranasovce štíhlé a další pouští zpátky do vody. Uvidíme, zda ji někdy uvidíme třeba i ve vlastním televizním pořadu podobně jako našeho nejznámějšího rybáře Jakuba Vágnera. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků