Eliška Bučková by čas nejraději trávila permanentně s partnerem. Super.cz

Bučková prý pomalu opouští modeling. Teď pracuje hlavně pro svého rybáře

Pro mnohé bylo překvapením, když se na přehlídce  Natali Ruden (51) objevila Eliška Bučková (32). Nejkrásnější Češka roku 2008 se totiž netají tím, že práci modelky pomalu opouští a věnuje se jiným činnostem.

Během našeho posledního setkání, které shodou okolností proběhlo v butiku Ruden, nám před časem Eliška povídala o své nové práci manažerky obchodu s oblečením. Nyní se ale Česká Miss 2008 pracovně propojuje spíše se svým partnerem Jakubem Vágnerem. „Se svým partnerem vymýšlím spoustu nových projektů. Teď mi nejvíc práce zabírá příprava dětského rybářského tábora u nás na Katlově, pak máme s partnerem nějaké náměty na pořad pro děti," říká rodačka ze Strážnice, která ale definitivně modeling neopustila. „Do toho dělám přehlídky, pořádám eventy a funguju jako produkční," dodává.

Netrpí občas Eliška a Jakub ponorkovou nemocí, když jsou spolu tak často? „Vždycky je to o lidech. Není to tak, že bychom spolu byli čtyřiadvacet hodin denně, protože máme vlastní koníčky a přátele. Mně by to vlastně ale ani nevadilo, nám je spolu krásně," dodává Eliška Bučková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků