Eliška Bučková by čas nejraději trávila permanentně s partnerem. Super.cz

Bučková prý pomalu opouští modeling. Teď pracuje hlavně pro svého rybáře

14. listopadu 2016 21:55

Pro mnohé bylo překvapením, když se na přehlídce  Natali Ruden (48) objevila Eliška Bučková (28). Nejkrásnější Češka roku 2008 se totiž netají tím, že práci modelky pomalu opouští a věnuje se jiným činnostem.

Během našeho posledního setkání, které shodou okolností proběhlo v butiku Ruden, nám před časem Eliška povídala o své nové práci manažerky obchodu s oblečením. Nyní se ale Česká Miss 2008 pracovně propojuje spíše se svým partnerem Jakubem Vágnerem. „Se svým partnerem vymýšlím spoustu nových projektů. Teď mi nejvíc práce zabírá příprava dětského rybářského tábora u nás na Katlově, pak máme s partnerem nějaké náměty na pořad pro děti," říká rodačka ze Strážnice, která ale definitivně modeling neopustila. „Do toho dělám přehlídky, pořádám eventy a funguju jako produkční," dodává.

Netrpí občas Eliška a Jakub ponorkovou nemocí, když jsou spolu tak často? „Vždycky je to o lidech. Není to tak, že bychom spolu byli čtyřiadvacet hodin denně, protože máme vlastní koníčky a přátele. Mně by to vlastně ale ani nevadilo, nám je spolu krásně," dodává Eliška Bučková. 

Jiří Čeladník , Super.cz