Už jste to slyšeli? Zhubnout bez polykání prášků a ještě se k tomu dobře najíst? Jde to!

14. listopadu 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Obtěžuje vás polykání prášků, tobolek či tablet a chcete přitom zhubnout nebo jen pomoci řešit nějaký zdravotní neduh, který vás zrovna trápí? Tak tato revoluční novinka je tou správnou volbou. Přestavujeme vám světovou a revoluční metodu, která nemá obdoby, a to ani ve světě! Buďte první, kdo si napixluje své vlastní zdraví!
Proč Vitapixlu?

Proč Vitapixlu?

Ne každý je schopný denně polykat 5-8 prášků. U VitaPixly to nehrozí! Dáte si 2 odměrky směsi do vašeho oblíbeného hrníčku, zalijete vodou o teplotě 50°C, necháte 3-4 minuty odpočinout a máte snídani, svačinku nebo oběd, který chutná přesně podle vašich představ, obsahuje 6-9 tablet účinných rostlinných extraktů na podporu vašeho hubnutí, proti únavě, cukrovce, bolesti kloubů nebo posílení imunitního systému! Záleží pouze na vašem problému, který chcete řešit a navíc dostanete pořádný příděl vlákniny.

Koupit
nyní na www.vitapixla.cz
Základ tvoří pořádná kaše

Základ tvoří pořádná kaše

Rýžová, pohanková či kukuřičná. Výběr záleží pouze na vás! Kaše jsou bezlepkové a vhodné i pro celiaky, vyráběné z těch nejlepších surovin. Kaše je obrovským zdrojem vlákniny. Velký přísun vlákniny = zdravá střeva = zdravé tělo.

Koupit
nyní na www.vitapixla.cz
Žádné prášky, ale čisté bylinné extrakty v práškové směsi!

Žádné prášky, ale čisté bylinné extrakty v práškové směsi!

Nepřekonatelnou novinkou je náš Vita základ! Každá porce bude obsahovat směs bylin a rostlinných extraktů. Podle vašich zdravotních neduhů si namícháte váš Vita základ, například na hubnutí. Směs na hubnutí obsahuje 4000 mg Glucomannanu, 1000 mg Psyllia, 2000 mg Lněné vlákniny a 500 mg Spiruliny v jedné porci! Záleží pouze na vašem problému, který chcete řešit. Již žádné polykání tablet! Každá porce obsahuje ekvivalent 7-9 tobolek!

Koupit
nyní na www.vitapixla.cz
Jen vy se rozhodujete, jak bude vaše Vitapixla chutnat!

Jen vy se rozhodujete, jak bude vaše Vitapixla chutnat!

Pro Vitapixlu jsme potřebovali něco, co zachová čerstvost, skvělou chuť a hlavně všechny důležité vitamíny. Proto jsme pro vás použili lyofilizované ovoce, které je mrazem vysušené, což znamená, že 10 g lyofilizovaného ovoce odpovídá 100 g ovoce čerstvého. Nezapomínáme ani na širokou škálu oříšků, kokosu a mnoho dalšího, abyste si Vitapixlu zamilovali se vším všudy. Je vhodná i pro bezlepkovou dietu, vegetariáni a vegani si také přijdou na své!

Koupit
nyní na www.vitapixla.cz