Sestry v roce 2007 a 2016

Sestry v roce 2007 a 2016 Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jako holčičky byly tyhle ségry k zulíbání, ale co na mladé herečky říkáte dnes?

Před kamerami se toto sesterské duo začalo objevovat hodně brzy. Starší bylo pět let a mladší dokonce necelé tři roky, když poprvé na vlastní kůži okusily, co obnáší herecká profese. Společně se objevily v několika filmech, poprvé v roce 2001 v dramatu Jmenuji se Sam se Seanem Pennem a Michelle Pfeiffer v hlavních rolích. Řeč je o Dakotě (22) a Elle (18) Fanning.

Naposledy spolu rodačky z malého města v Georgii navštívily zahájení fotografické výstavy na počest předčasně zesnulého herce Antona Yelcina v losangeleské Other Gallery. Ten zemřel letos v červnu v pouhých 27 letech poté, co jej přejelo vlastní auto, které se po zaparkování před jeho domem dalo samovolně do pohybu. Výstavy nadějného herce, jenž si poprvé zahrál už jako jedenáctiletý, se účastnily i Demi Moore, Susan Sarandon či Antonovi herečtí kolegové ze Star Treku Chris Pine nebo John Cho.

Samotnou Dakotu si pak jistě vybavíte z Muže v ohni, Války světů či Twilight ságy. Do snímků jako Koupili jsme Zoo, Zloba - Královna černé magie či Tři generace pak byla obsazena mladší Elle. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků