Natalie Portman bude dvojnásobnou maminkou.

Natalie Portman bude dvojnásobnou maminkou. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Dočká se s druhým miminkem dalšího Oscara? Slavná herečka na ceremoniálu vystavila těhotenské bříško

Natalie Portman (40) je maminkou pětiletého Alepha, jehož porodila ve stejném roce, kdy obdržela Oscara za hlavní roli ve filmu Černá labuť. V příštím roce se může dvojitý úspěch opakovat. Herečka se opět zakulacuje a má další želízko v ohni, které jí už přineslo první trofej.

Baletní drama režiséra Darrena Aronofského bylo pro Natalii Portman životním milníkem. Nejenže se dočkala nejvyššího hereckého ocenění, ale na natáčení poznala tanečníka a choreografa Benjamina Millepieda, s nímž očekává už druhého potomka. Aleph se příští rok dočká sourozence a Natalii nečekají jen mateřské povinnosti.

Slavná herečka izraelského původu byla největší hvězdou udílení Hollywood Film Awards, kde obdržela cenu za ztvárnění Jacqueline Kennedyové v životopisném filmu Jackie. Natalie Portman se tak může pochlubit cenou, která často předznamenává průběh dalších filmových ceremoniálů včetně Zlatých glóbů a Oscarů.

Uznání se dočkal i Tom Hanks, jehož role měla také skutečnou předlohu. Herec získal cenu jako pilot Chesley Sullenberger, který dokázal letadlem přistát na vodní hladině, což Clint Eastwood zachytil ve filmu Sully: Zázrak na řece Hudson. Za vedlejší role byli oceněni Nicole Kidman (Lion) a Hugh Grant (Božská Florence). 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků