Dekolt Terezy Kostkové byl včera opět nepřehlédnutelný...

Dekolt Terezy Kostkové byl včera opět nepřehlédnutelný... Michaela Feuereislová

Kostková včera opět předvedla bombastický dekolt: Jedni fanoušci StarDance o něm píší básně, druzí ostrou kritiku

6. listopadu 2016 20:55

Ve StarDance se to přitažlivými tanečnicemi jen hemží. Zdárně jim ovšem sekunduje také moderátorka Tereza Kostková (41). Ta se ale nemusí před kamerou kroutit. Stačí, když si pamatuje text a přijde v dostatečně sexy modelu.

Jako představitelka zralého ženství Tereza už druhý týden po sobě uchvátila diváky svým výstavním dekoltem. A protože se po minulém týdnu její vnady probíraly i v diváckých diskuzích, jejichž vášnivým čtenářem je její moderátorský kolega Marek Eben, padlo včera večer i tohle téma na přetřes.

„Zasažen jak ranou z koltu, horuji zde pro revoltu nebo módní herezi, silou mnoha kilovoltů, při pohledu do dekoltu sličné paní Terezy,“ opěvoval například jeden z fanoušků v diskuzi na stránkách pořadu po minulém přenosu Terezin výstřih.

Zatímco pánové jsou při pohledu na Terezu nejspíš spokojení, některé dámy si v diskuzi přisadily. „Celkem pohledná žena, ale ty hezké šaty nebyly hodny těch jejich povislých prsou. A jestli někdo říká, že v jejím výstřihu můžou nechat muži oči? To tak leda nějaký milovník psů s dlouhýma ušima, nebo úchyl. Měly by být autorky kostýmů trochu soudnější,“ napsala jedna z fanynek pořadu kriticky.

Bombastický dekolt Tereza včera předvedla znovu. O povislých prsou však tentokrát nemohla být řeč. V korzetových šatech, které byly vystužené kosticí, byla Tereza za nefalšovanou sexbombu. Mrkněte se do galerie. 

Jiří Nedvídek , Super.cz