Kristýna Leichtová a Václav Masaryk dnes vypadli ze StarDance.

Kristýna Leichtová a Václav Masaryk dnes vypadli ze StarDance. Michaela Feuereislová

Nezachránilo ji ani sexy svíjení u tyče: Ze StarDance vypadla vnadná Kristýna Leichtová

Výsledek vyřazování ve StarDance opět mnohé překvapil! Na parketu dnes svá těla naposledy rozvlnil pár ve složení Kristýna Leichtová (36) a Václav Masaryk. Vaz jim zlomila cha-cha, za kterou od poroty získali 25 bodů. Hlasující diváci herečku tentokrát nepodrželi.

„Chtěla bych strašně všem poděkovat. Naučila jsem se spoustu věcí o tanci a je to super,“ loučila se se soutěží Kristýna, která byla vypadnutím viditelně zaskočená. Své taneční partnerce poděkoval i Václav Masaryk: „Děkuji Kristýnce. Myslím, že v tanci šla hodně nahoru.“

Drsný porotce Zdeněk Chlopčík ocenil hereččin sexy tanec u tyče na začátku choreografie. „Dostatek kroků cha-chy. Nášlapy přesné, rytmika přesná, ale u té tyče to bylo Kristýnko nejlepší,“ prohlásil při svém hodnocení.

Páté kolo StarDance se neslo v ryze rockovém duchu. Tančily se tance jive a cha-cha. Nejvyšší bodové ohodnocení si od poroty vysloužili Jana Plodková a Michal Padevět. Sklidili čtyři desítky, což je v bodování zatím letošní rekord. Na konci tabulky podle poroty skončil Ondřej Bank s Evou Krejčířovou. Ti za svou cha-chu dostali pouhých 17 bodů. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků