Hana Gregorová a Ondřej Koptík

Hana Gregorová a Ondřej Koptík Herminapress

Čeká nás ještě větší masakr? Plánuje se Prostřeno s Hanou Gregorovou, jejím kolouškem a další překvapivou dvojicí

Příští týden se na obrazovkách televize Prima odehraje opravdu téměř válečné drama v podání exmilenců Ivety Bartošové, protekčního fracka či Reginy z VyVolených. Kdyby náhodou diváci neměli ani potom hvězdné reality show dost, mohou se těšit na další nášup. Štáb totiž už usilovně a za přísného utajení připravuje další díly. A dle zatím uniklých jmen by mohlo jít také o zábavu, která se jen tak nevidí! Hlasujte také v anketě na konci článku.

Super.cz se od přísně utajovaného zdroje z Palmovky, kde Prima sídlí, dozvěděl, že ve hře jsou nyní čtyři poměrně známá jména. „Jednají s Hanou Gregorovou (69) a jejím mladým přítelem Ondřejem Koptíkem. A zatím to vypadá, že přestože veřejně o svém vztahu už nemluví, do pořadu Prostřeno by šli. A aby to bylo o něco zajímavější, zkoušejí zlanařit i syna Hany Ondřeje s jeho ženou Taťánou,“ dušoval se náš již dříve spolehlivými informacemi osvědčený zdroj.

Jestli horečná jednání skončí zdarem, se ještě uvidí, podle našeho informátora ale vše vypadá nadějně. Koptík média miluje, a prý vůbec není proti, paní Hana zase sice tvrdí, že jí zájem novinářů obtěžuje a články o jejím soukromí vůbec nevnímá, při dnes již zrušených zásnubách ale ochotně podávala rozhovory s nejrůznějšími pikantnostmi. Tak snad se odváže i případně v televizi!

„Spekulace ohledně účastníků natáčení našich pořadů nikdy nekomentujeme a nebudeme tak činit ani v tomto konkrétním případě. Jediné, co mohu potvrdit, je to, že se do budoucna nedá vyloučit další pokračování speciálu pořadu Prostřeno se známými osobnostmi,“ reagovala na dotaz Super.cz mluvčí televize Prima Jana Mrákotová.

K zprávám o své účasti se po vydání článku vyjádřila i Hana Gregorová. Našemu redaktoru zavolala s tím, že neví, odkud čerpá informace, že ale do pořadu nejde. „Kdybyste radši napsali, že sama táhnu divadlo,“ uvedla a bez počkání na reakci zavěsila telefon.

Podle našich zpráv však skutečně s dvojicí Prima jednala. 

Co si myslíte o VIP Prostřeno?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků