Ryan Phillippe a Paulina Slagter se rozešli.

Ryan Phillippe a Paulina Slagter se rozešli. Profimedia.cz

Hvězda Velmi nebezpečných známostí (42) dala košem snoubence (24) po pěti letech vztahu

Lásku budovali téměř pět let, než si byl herec Ryan Phillippe (42) jistý, že chce se svou mladičkou přítelkyní Paulinou Slagter (24) strávit zbytek života. Po deseti měsících od zásnub je ale všechno jinak, místo svatby se krásná absolventka práv dočkala kopaček.

S informací o překvapivém rozchodu jako první přišel server UsWeekly.com. Phillippe přitom ještě letos o své partnerce hovořil jako o úžasné. „Když ji lidé vidí, obvykle ji soudí, protože by mohla být modelka. Ona je ale absolventkou práv na Stanfordu,“ pyšnil se v létě svou nejen krásnou, ale i inteligentní přítelkyní Phillippe.

Herce z Velmi nebezpečných známostí, Tajemnství loňského léta, Osudového selhání či seriálu Tajnosti a lži od Pauliny dělilo osmnáct let. V předchozích vztazích dával obvykle přednost hereckým kolegyním. Jeho manželkou byla Reese Witherspoon, se kterou ho pojí dvě děti - Ava Elizabeth (17) a Deacon Reese (13). Poté randil ještě s herečkami Amandou Seyfried, Abbie Coprnish nebo Alexis Knapp. S tou má pětiletou dceru Kailani Merizalde Phillippe-Knapp. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků