Ilona Csáková v roli Žofie.

Ilona Csáková v roli Žofie. Michaela Feuereislová

Ilona Csáková chce další dítě, nejlépe holčičku

Zpěvačka Ilona Csáková (50) je zpátky. Po tříleté odmlce se vrátila na divadelní prkna. A to opravdu velkolepě. V divadle Broadway během premiéry muzikálu Kat Mydlář ztvárnila postavu Žofie. Přiznává ale, že by si kvůli dalšímu potomku klidně dala delší pauzu.

„Byl to překrásný návrat do divadla. Premiéry jsou vždy obtížné, protože je na herce a zpěváky vyvíjen větší tlak. Proto nikdo nemá premiéry rád. Je napjatá atmosféra, aby publikum bylo spokojené a kritiky byly co nejlepší. Jsem ale ráda, že jsem se toho mohla zúčastnit,“ svěřila se Novinkám Csáková, která je podle svých slov ráda zpátky, přiznává ale, že už to není její prioritou.

„S mým úžasným mužem žijeme v Brně. Stavíme si tam dům a jsem tam velmi šťastná. Rádi bychom měli ještě jednoho potomka. Nejlépe sestřičku pro našeho synka,“ řekla zpěvačka, která může podle svých slov otěhotnět kdykoli.

„Ve smlouvě nemám žádnou klauzuli o neotěhotnění. A kdyby přece jen páni producenti něco takového po mně chtěli, nějak kulantně bych se s nimi dohodla,“ dodala Csáková.

Premiéru si užil i rocker a frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek. Ta měla chvílemi ale hořkou pachuť. A mohl za to jeho dlouholetý kamarád Lou Fanánek Hagen.

„Měl jsem tam několik chvil, kdy jsem věděl, že jsem řekl nebo udělal něco, co tam být nemá. To k tomu ale patří, protože je to živé hraní, nic nejedeme na playback. Mohl za to možná i obtížný text. Fanánek se to snažil napsat staročeským stylem a ještě do rýmu. Takže některé slovní obraty byly pro mě nesrozumitelné. Naučit se dá ale všechno. Učil jsem se to průběžně,“ vysvětlil Vojtek.

Na premiéru dorazily i Ivana Gottová a Monika Marešová. A to se značným zpožděním. To by za normálních okolností nevadilo, pokud by na ně pořadatele kvůli jejich společenskému postavení do poslední chvíle nečekali. Dámy se ale ani po skončení představení neomluvily a řádně oslavovaly v divadelním baru. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků