TOP 5 nejlepších produktů letošního podzimu, které vám nesmí uniknout!

7. listopadu 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Tyto produkty nyní vládnou internetu! Lámete si hlavu nad tím, kterým dárkem nejlépe potěšíte své blízké? Jste neustále na cestách a potřebujete být pořád ve spojení se světem? Anebo jednoduše nejste spokojena se svou postavou? Žádný problém. Stačí si vybrat z exkluzivní nabídky produktů, které udělají radost vám i vašemu okolí. A všichni vám budou závidět, až zjistí, že jste je pořídili za super ceny!
Atraktivní postava bez námahy

Atraktivní postava bez námahy

Štíhlá postava je snem každé ženy. Pokud nejste se svojí postavou spokojena, zkuste jít štěstí naproti. Tyto zeštíhlující legíny s hubnoucím pásem vám v tom pomohou. Fitness oblečení je vyrobeno ze speciální tkaniny Neotex, která zvyšuje tělesnou teplotu, zároveň stimuluje pocení a tím odbourává tuk. Hubnete tedy jak při sportovních aktivitách, tak i u televize. A to až 4x rychleji. Získejte atraktivní a dokonalou postavu snadno a bez námahy!

Koupit
nyní na www.nakupvakci.cz
Originální fotokalendáře na rok 2017

Originální fotokalendáře na rok 2017

Kalendář, který nikdo jiný mít nebude. V kanceláři, v pracovně nebo v obýváku si budete moci denně připomínat vaše jedinečné zážitky, rodinné vzpomínky nebo třeba letní dovolenou. Pořiďte si originální fotokalendář s vlastními fotografiemi, které vypadají famózně díky laserovému tisku na profesionální papír. Vybrat si můžete z několika formátů i provedení. Skvělý tip na dárek pro ty, které máte nejraději.

Koupit
nyní na www.nakupvakci.cz
Energie na cesty: Power Bank 20000 mAh

Energie na cesty: Power Bank 20000 mAh

Stalo se to někdy každému z nás. Vybitý mobilní telefon nebo tablet ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Předejít nečekaným problémům můžete s touto záložní baterií Power Bank, která disponuje vysokou kapacitou 20000 mAh. Power banka vyniká elegantním i minimalistickým designem a třemi USB porty. Skvělý pomocník na cesty, který se snadno vejde do kabelky nebo do kapsy a nikdy vás nenechá ve štychu!

Koupit
nyní na www.nakupvakci.cz
Vzpomínky na dosah ruky

Vzpomínky na dosah ruky

Uchovejte si všechny vaše vzpomínky v živé paměti. Pomocí kvalitní fotoknihy vdechnete fotografiím nový život a vy budete moci jen listovat a opakovaně se vracet v čase. Fotokniha je k dostání v různých formátech a dovolenou, rodinné oslavy i nezapomenutelné chvíle si můžete připomínat až na 128 stránkách. Každou vzpomínku nyní budete mít na dosah ruky. Originální dárek, který udělá radost!

Koupit
nyní na www.nakupvakci.cz
USB flash disk s kapacitou 64 GB

USB flash disk s kapacitou 64 GB

Dobrá paměť je vlastnost, kterou každý ocení. Mějte své oblíbené filmy, hudbu, fotografie nebo pracovní dokumenty stále po ruce. USB flash disk v miniaturním designu disponuje vysokou kapacitou 64 GB a je plně kompatibilní s notebooky, tablety i ultrabooky. Pomocí poutka ho navíc snadno připnete na kabelku, batoh nebo ke klíčům. Vždy připraven a vždy po ruce!

Koupit
nyní na www.nakupvakci.cz