Klára Kováčová denně vypije šťávu z dvou kilogramů mrkví. Super.cz

Za její zdravou barvou nestojí slunce ani solárko. Budete překvapeni, jak druhá nejkrásnější Češka roku 2003 získává bronz

Aby docílila zlatavé barvy pleti, nepotřebuje solária, samoopalovací krémy, umělé nástřiky, ba ani se nemusí smažit na pláži na sluníčku. Klára Kováčová (38), známá spíš pod svým dívčím jménem Medková, dosahuje zdravé barvy kůže docela kuriózně.

„Odšťavním si třeba dvě kila mrkví a popíjím to celý den,” prozrazuje svůj recept první vicemiss České republiky z roku 2003 a dále na toto téma dodává: „Je to určitě lepší, než do sebe sypat chemii v podobě tabletek. Raději si dám takový vlastnoručně připravený nápoj, nebo si ho dám místo sladkosti někde ve městě. Dnes už je na každém rohu spousta fresh barů.”

Je to již třináct let, co manželka fotbalisty Radoslava Kováče bodovala v soutěži krásy, nyní ale vypadá ještě lépe než kdy předtím. Klára o svůj vzhled pečuje, o čemž jsme se mohli přesvědčit během její návštěvy v domovském salonu krásy. Kromě návštěv zkrášlovacích procedur také pravidelně cvičí a hlavně holduje zdravé stravě. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků