Jan Onder s maminkou Zuzanou napsali společně pohádkovou knihu.

Jan Onder s maminkou Zuzanou napsali společně pohádkovou knihu. Foto: Archiv Jana Ondera

Vidíte nějakou podobu? Kudrnáč ze StarDance Onder ukázal maminku, se kterou si po letech splnili dávný sen

Kudrnatého tanečníka Jana Ondera dnes znají důvěrně nejen všechny skalní fanynky taneční show StarDance, kterou dvakrát vyhrál a dnes v ní působí jako taneční poradce, ale i dětští diváci z kanálu Déčko, kde se vysílají Taneční hrátky. Teď tanečník ukázal poprvé i svou maminku Zuzanu, která má k dětem také blízko a pracuje jako školní psycholožka. Vidíte podobu?

„S mámou jsme si splnili letitý společný sen a vydáváme dětskou knihu pohádek Kdo zachrání Pižďucha? Máma veselými kresbičkami a obrázky dělala léta radost kamarádům a později i nám dětem. Jednou jsem jí přečetl svou první pohádku, kterou jsem napsal, a to byl zřejmě první impuls,“ popsal Super.cz Onder vznik netradiční pohádkové knihy.

„Stejně jako pohádky mám moc rád i maminčiny obrázky a v naší knížce jsou konečně pěkně pohromadě. Věřím, že Pižďuchem uděláme radost nejen dětem, ale všem, kteří ještě neztratili dětskou duši. Navíc maminka se moc těší na vnoučata a tahle knížka je vlastně taková příprava,“ dodal dvojnásobný vítěz StarDance. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků