Tato sestava se setká v Prostřenu...

Tato sestava se setká v Prostřenu... Foto: archiv FTV Prima

Tohle Prostřeno bude hodně peprné: Ke stolu se posadí Regina z Vyvolených, dva milenci Ivety Bartošové i Krampolovi

Kulinářské praktiky běžného lidu příští týden vystřídají pokrmy osobností, které se na televizní obrazovce rozhodně neobjeví poprvé. Poněkud nesourodá sestava celebrit má potenciál navázat na bizarní pořad Čápi s mákem, v němž před šesti lety excelovala Iveta Bartošová (✝48).

Zpěvačka se bohužel už k plotně nepostaví, ale zato se natáčení zúčastní hned dva pánové, kteří se s ní v minulosti sblížili. Vařit pod dohledem kamer budou oba její Zdeňkové. Soutěžní menu připraví Podhůrský i Macura (47), který večeři pochopitelně zpestří osvětou o domácím násilí.

Hvězdné Prostřeno mělo být původně ještě větší rodeo, ale další osudový muž Bartošové účast na natáčení odmítnul. „Televize s nabídkou oslovila i Josefa Rychtáře (63), ale večeřet společně s jinými známými osobnostmi se mu nechtělo,“ prozradil nám zdroj z televizního zákulisí.

Sestavu doplní Regina Holásková z VyVolených, která menu připraví ve svém skromném příbytku bez tekoucí vody. Bývalá striptérka, která nyní používá příjmení Agia, se bude muset poprat s úkolem týdne, jímž bude specialita ze špekáčků. Bojovnice za práva zvířat a čistou planetu si s ním bude muset poradit po svém.

Diváky nechají do kuchyně nahlédnout i manželé Krampolovi, kteří si už VIP Prostřeno vyzkoušeli v roce 2011. A nebyla by to Hanka, kdyby na natáčení nedorazila s nějakým zraněním. Kvůli zlomenině nohy se musela pohybovat na vozíku, ale přesto využila možnost pochutnat si na cizích výtvorech, o něž se postaral i Pavel Novotný. 

Kdo připraví v Prostřenu nejlepší menu?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků