Adéla a její song Jak se poznat dá... Video: Adéla Částková

Hron kvůli své o 17 let mladší manželce hubne, cvičí jógu a pije jen převařenou vodu. Teď si nabrnknul ještě mladší kočičku

Čerstvý padesátník Vláďa Hron si nadělil vánoční turné s filharmonií! Na něm se kromě stálic jako  Ilona Csáková (51) obklopí i řadou mladých hvězd a objevů, třeba zpěvačkou Adélou Částkovou (14), která bývá přirovnávána k Ewě Farne (23).

"S Adélou si zazpívám duet nejznámější z podání Robbieho Williamse a Nicole Kidman Something Stupid," prozradil Hron, který si prý Adélu vybral poté, co slyšel její nový song Jak se poznat dá a doslova ho uchvátila. Z jejího nového klipu byl nadšený.

"Na spolupráci s Vláďou se moc těším, je to legenda zábavy a skvělý zpěvák. Vždycky mě bavilo, jak umí napodobovat snad všechny umělce. Naštěstí na duet potřebuje druhý hlas, což je moje klika," smála se Adéla. Hron se celkově rád obklopuje mladšími ženami. Před pěti lety se oženil s o sedmnáct let mladší ženou.

Kvůli Michaele začal i cvičit a výrazně změnil jídelníček. "Vynechal jsem cukr, bílou mouku a kravské mléko. Piju čaje, nepiju kávu, alkohol jsem nepil nikdy a dávám si převařenou vodu, kterou si vozím v termosce s sebou. Takový jsem blázen,“ vypočítával s tím, že k tomu cvičí bikram jógu. Dvakrát týdně devadesát minut! "To víte, mám doma mladou ženu, které nechci ještě umřít," dodal se smíchem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků