Mariah Carey

Mariah Carey Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Podívejte, v jak úsporných modelech zahání Mariah Carey po barech smutek z kopaček od miliardáře

31. října 2016 21:53

Před pár dny dostala košem od muže, se kterým plánovala strávit zbytek života, ale na velké truchlení to rozhodně nevypadá. Mariah Carey (48) naopak obráží jeden noční podnik za druhým a spíš se zdá, jako by nabrala nový dech. Nebo že by snad použila stejného triku, jako kdysi Kate Middleton po rozchodu s princem Williamem? Mariah možná také jen dokazuje snoubenci Jamesi Packerovi, o co přichází...

Carey krátce poté, co letos v lednu dostala od australského boháče zásnubní prsten za deset miliónů dolarů, začala hubnout do svatebních šatů. Těch se sice v dohledné době zřejmě nedočká, ale štíhlé figury a opětovně nabytého sebevědomí si užívá do sytosti. Vypovídá o tom nejen její styl oblékání, ale i skutečnost, že nehodlá jen tak sedět v koutě a raději téměř každý večer vyráží do jiného klubu.

Zatímco v pátek si vybrala proslulý bar Nobu v Malibu, kam zvolila červené kožené kalhoty se sakem a krajkovou podprsenkou se šněrováním, v sobotu v minišatech vytáhla ven svého tanečníka Bryana Tanaku a dvě neznámé slečny do podniku Catch a v neděli pak byla s obrovským výstřihem spatřena v hollywoodské restauraci Au Fudge. Zda vyráží na lov, nebo se snaží zpátky přitáhnout jednoho z nejzámožnějších Australanů, si určitě zpěvačka nechá jen pro sebe. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz