Abigail Ratchford a její halloweenský kostým

Abigail Ratchford a její halloweenský kostým Profimedia.cz

Modelka si spletla Halloween s nevěstincem. Poznali byste, za co vlastně šla?

Spíš než na halloweenskou párty si americká modelka Abigail Ratchford měla svou letošní volbu nechat jako valentýnské překvapení pro přítele. Její kostým byl podle deníku Mirror tím nejodvážnějším, co se dalo v sobotu večer vidět na halloweenské párty magazínu Treat v Los Angeles.

Čtyřiadvacetiletá modelka se stylizovala do kostry, ovšem v hodně erotickém podání. Její původní záměr šlo z kostýmu poznat až při bližším zkoumání. Modelka si zkrátka nechtěla hyzdit tvář ani tělo, a tak si nechala namalovat pouze kosti klíční a na rukou. Zbytek jejího kostýmu už tvořila pouze minisukně, kozačky nad kolena a třpytivé kamínky, kterými měla posetý nejen obličej, ale zakrývala alespoň nezbytné minimum ze své nadměrné ženské výbavy.

Zdaleka ale nebyla jediná, kdo chtěl zužitkovat oslavy svátku Všech svatých k podobné sebeprezentaci. Za zombie Playboy králíčka například vyrazila Pascal Craymer, za komiksovou Poison Ivy šla Perrie Edwards a za Christinu Aguileru v klipu k hitu Dirrty se letos převlékly dokonce dvě slavné krásky - Kylie Jenner a Imogen Anthony. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků