„No kde k tomu jsem přišla..?“ Alergie, nachlazení, bolesti těla. Evropa problém přehlíží

„Mami, asi mám zase teplotu a nějakou vyrážku.“ Častá nachlazení, pokašlávání, nulová nálada. V takovém případě je běžné ulehnout s únavou a zvýšenou teplotou do postele a připsat příznaky běžné nadcházející nemoci. Většina se tak léčí, ani neví na co. Pokud všechno řešíme co půl roku antibiotiky, příčinu nezjistíme nikdy. Bohužel v Evropě trpí již 4 lidé z pěti.
Imunita a energie na nule. Přemnožení parazité nás vysávají až na hranici

Imunita a energie na nule. Přemnožení parazité nás vysávají až na hranici

Parazity máme v sobě naprosto všichni, to je známý fakt. Jde o jejich opakované přemnožení 2x ročně, které se projevuje alergiemi, bolestmi či výraznější únavností. Ne tou běžnou, co máme všichni, ale takovou, kdy se ráno probouzíme jako zpráskaný pes, odpoledne po obědě div neusneme, nic nás nebaví. Musíme si dát šlofíka, který nám však valně nepomůže. Navíc opět pokašláváme, není nám celkově dobře, další 2-3 měsíce nemáme žádnou náladu, nic se nám nechce, nevůle. Pak se dcerce objeví alergie, které nikdy před tím neměla. Synkovi se vyhodí ekzém. V mozku nám proletí otázka: "Proboha, jak k tomu jsme zase přišli?“ Předkové se odčervovali pravidelně a mělo to svůj zásadní smysl.

Více
nyní na Parasic.cz
Nová antibiotika? Vyhraná bitva jen prodlužuje dlouhodobou válku

Nová antibiotika? Vyhraná bitva jen prodlužuje dlouhodobou válku

Paraziti vegetují v těle hostitele tak, že mu vysávají zásoby energie nabrané spánkem a příjmem potravy. Tímto je hostitel, tedy člověk, více náchylný k chorobám, jelikož zároveň s energií klesá obranyschopnost. Parazité existují na naší planetě odnepaměti a pamatují i dinosaury. Čerpají tak z bohatých zkušeností přežívání ve všech možných i nemožných podmínkách. Proto je normální člověk zaměňuje za příznaky běžných nemocí a celostně to neřeší. Bohužel. Odnepaměti naši předkové vždy používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich máme v lékárnách konečně k dispozici směs přírodních extraktů Parasic®.

Více
nyní na Parasic.cz
Rychlá diagnostika není možná. Problém řeší prevence a obranyschopnost

Rychlá diagnostika není možná. Problém řeší prevence a obranyschopnost

Nákaza většinou trvá roky. Některé larvy přežívají v prostoru až 3 roky a normální člověk většinou nic netuší. V Evropě, která se potýká s přemnoženými parazity u 4 lidí z pěti, pak riziko těžkých komplikací u běžných obyvatel měst stále stoupá. Válečné konflikty vedou ke kolapsům zdravotnictví včetně očkování. Lékařskou dokumentaci s sebou nikdo nenosí. Pacienti se na drahá vyšetření běžně neposílají. Na larvy v plicích či v játrech se většinou přichází náhodným vyšetřením, či když tyto orgány postupně selhávají. Mohou způsobit smrt. Jakákoliv dlouhodobá bolest a únava signalizuje, že něco není v pořádku. Larvy červů běžně migrují skrz všechny orgány do mozku, do plic či do oční bulvy.

Více
nyní na Parasic.cz
Nakažených přibývá. Odčervení dnes vyhledává čím dál více lidí

Nakažených přibývá. Odčervení dnes vyhledává čím dál více lidí

V ČR je denně náhodně diagnostikováno několik nakažení člověka škrkavkou psí. Toxoplasmou od koček onemocní až 80 % obyvatel Německa. Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Ti jsou zdaleka nejčastějšími přenašeči. Larvy však najdeme velmi často na kořenové zelenině a v salátu. Přírodní směs extraktů Parasic® umožňuje podstatně zvýšit naši obranyschopnost. Kromě Huminových kyselin a Ořešáku využívá extrakt Kurkumin, jehož struktura je velmi podobná léku pentamidin, který se proti parazitům používá od války. V součinnosti s extraktem z Černuchy seté tak Parasic® působí nebývale širokospektrálně a šetrně.

Více
nyní na Parasic.cz
Nepropásněte testovací balení a maximalizujte obranyschopnost celé své rodiny

Nepropásněte testovací balení a maximalizujte obranyschopnost celé své rodiny

Parasic je již v lékárnách za 790 Kč. Aktuálně ho však lze ještě získat na stránkách výrobce za zaváděcí, téměř poloviční cenu (Platí u objednávky 2 kusů a pouze do vyprodání šarže klinické studie). Působí proti externím agentům (biologicky činným působkům). Celkově také pomáhá udržovat zdravá játra především kontrolou zánětlivých reakcí v těle. Selen dále pomáhá imunitnímu systému. Na celkovou detoxikaci a odčervení je ten nejlepší čas. Skoncujte s vleklou únavou, bolestmi a jednoduchým nachlazením. Nekažte si podzim každoročními komplikacemi a nepropásněte omezenou zaváděcí akci.

Využít akci
nyní na Parasic.cz

Časová osa článků