Anna K.

Anna K. Michaela Feuereislová

Další průšvih ve StarDance: Po zranění Šípkové a odstoupení Tománkové má vážné problémy i Anna K.

Tahle řada StarDance jako by byla prokletá! Jak Super.cz již informoval, během tohoto týdne odstoupila z osmého ročníku taneční šou Kamila Tománková, tanečnice Ondřeje Banka. V sobotu si ukopla palec Olga Šípková a nyní vylezly na povrch i zdravotní problémy zpěvačky Anny K (57). Nemůže kvůli nim ani pilovat sobotní tance a bojí se, aby vůbec mohla v přímém přenosu nastoupit na parket!

„Dnes jsem nemohla trénovat, mám zablokovaná záda,“ napsala zpěvačka na svůj profil na sociální síti.

„Zítra se přihlásím z Barrandova, držte palce, ať záda povolí a můžu zase tančit,“ přidala. Pokud se záda umoudří, mohla by mít zpěvačka velkou šanci na postup, naši čtenáři totiž hádají, že po minulém vypadnuvším Ladislavu Vízkovi tentokrát skončí v soutěži kuchař Emanuele Ridi.

Anna K. na sebe tenhle týden upozornila již jednou hodně výrazně. Zúčastnila se natáčení Show Jana Krause, kterou Prima v tradiční čas ve středu na obrazovku nepustila z později vyvrácených důvodů a hovořilo se dokonce o cenzuře kvůli kritice prezidenta Miloše Zemana.

„TV Prima právě neodvysílala Show Jana Krause. Společně s dalšími osobnostmi i s mojí kapelou jsme se v úvodu dílu vyjádřili k pátečnímu státnímu svátku a udělování státních vyznamenání a podpořili jsme pana Jiřího Bradyho a Daniela Hermana, kteří byli se mnou hostem pořadu. Máme obavu, že v médiích ubývá prostoru, kde se lze svobodně vyjádřit. Mrazí nás z toho,“ uvedla k tomu ve středu umělkyně. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků