Nový hit českých obývacích pokojů

30. října 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Máte rádi změnu? Pak byste si jistě rádi proměňovali interiér podle ročních období, aktuálních trendů nebo prostě jen podle nálady. Teď už nemusíte kupovat novou sedačku, která tvoří většinou dominantu obývacího pokoje, ale jednoduše převlékněte svoji původní sedací soupravu nebo křeslo.
Proměna během 5 minut

Proměna během 5 minut

Napínací potahy decoDoma fungují v podstatě jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku z vaší staré. Jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy nebo křesla. Stačí si vybrat z široké nabídky a pak už doma potah jednoduše natáhnout. Podobně jako se oblékáte vy, obléknete i vaši sedačku. Pro podzimní sezónu se hodí například hnědé odstíny, které prostoupí váš interiér teplou a domáckou atmosférou. Navíc je to skvělá barva do domácnosti se zvířaty a dětmi. Krásné hnědé odstíny s 3D strukturou najdete v kolekci FUSTA.

Prohlédnout
nyní na decodoma.cz
Moderní žíhané varianty

Moderní žíhané varianty

Velkorysé optické vzory doplněné o výrazné doplňky. To je trend, který si vybere každý, komu vyhovuje být stále v pohybu. Představte si v interiéru například šedomodrou (mimochodem je to barva sezony), která dodá vašemu pokoji velmi elegantní styl. Vyzkoušet můžete i jiné barevné kombinace žíhání. Velmi oblíbená je světlá béžová nebo cihlová. Oblíbeným typem žíhaných potahů jsou ty z kolekce Oceano.

Prohlédnout
nyní na decodoma.cz
Nebojte se světlých odstínů

Nebojte se světlých odstínů

Světlé odstíny dokážou interiér opticky zvětšit. Navíc jsou velmi univerzální a skvěle se kombinují s jakýmikoliv doplňky. Pokud jste se jich až dosud báli jen kvůli tomu, že se bude pak sedačka špatně udržovat čistá, už nemusíte. Napínací potahy se dají totiž jednoduše sundat a vyprat v pračce. Ideální je mít potahy dvoje, jedny dát do pračky a užívat si změnu s jinou variantou potahu. Vaše sedačka tak bude stále čistá.

Prohlédnout
nyní na decodoma.cz
Záchrana pro staré sedačky

Záchrana pro staré sedačky

Napínací potahy jsou řešením nejen pro jednoduchou změnu interiéru, ale také třeba pro zakrytí již opotřebovaného čalounění nebo skvrn. Napínací potah překryje skvrny, díry v čalounění a jiné nedostatky staré sedačky, která se ukrývá pod ním. Zároveň ji ochrání před nehodami, dětmi a domácími mazlíčky. Přesně takhle bude pak vypadat vaše křeslo nebo sedačka v novém kabátu. Vyberte si ten pravý potah pro váš obývací pokoj z celkem 309 variant napínacích potahů společnosti decoDoma.

Prohlédnout
nyní na decodoma.cz