Tento pár diváci StarDance na parketu už neuvidí.

Tento pár diváci StarDance na parketu už neuvidí. Michaela Feuereislová

Nečekaná situace ve StarDance: Ondřej Bank mění tanečnici, Kamila Tománková musela odstoupit. Kdo ji nahradí?

Tak tohle je nemilé... Česká televize dnes informovala, že soutěžící ve StarDance Ondřej Bank musí změnit tanečnici. Jeho partnerka Kamila Tománková ze soutěže ze zdravotních důvodů odstupuje.

Co přesně za odstupem Tománkové stojí? „Výhřez krční plotýnky, který se mi stal při prvním díle letošní StarDance, mi bohužel nedovoluje pokračovat dále. Bolest a omezená hybnost levé ruky je problém, který by pouze snižoval náš taneční výkon, a proto jsem se rozhodla, že soutěž ukončím a Ondra bude mít možnost dál pokračovat s jinou tanečnicí. Budu mu moc držet pěsti, aby to dotáhl co nejdále. Moc mu děkuji za vše, co jsem s ním prožila, a přeji všem ostatním soutěžícím, aby to vše ve zdraví a pohodě zvládli. Děkuji také všem, co se podílí na StarDance. Byl to pro mě krásný kus života,“ řekla tanečnice.

Dalším překvapením je pak náhradnice. Tománkovou zastoupí Eva Krejčířová, taneční partnerka Ladislava Vízka, jenž v sobotu vypadl. „Je to situace nepříjemná pro nás všechny. Nejvíce ale pro Kamču, protože si dokážu představit, jak se po té době, dřině a trénincích cítí, když musí odejít. Také jsem řešila, jestli nezrazuju Láďu, protože je to můj partner. Ale vše jsme spolu probrali a rozhodli se, že v tom Ondřeje nenecháme. Vážím si ho za jeho přístup. Láďa je skvělý chlap a v této řadě StarDance jsme tvořili pár, to je nesmazatelné.“

Aktér, kterého se to nejvíc týká, pak k nastalé situaci uvedl: „Mě odchod Kamči hrozně moc mrzí. Hlavně kvůli ní, protože ji StarDance strašně baví, jsme na sebe zvyklí, a je z toho smutná. Řekl bych, že varianta pokračování právě s Evou Krejčířovou je vlastně dobrá. Eva je veselá a vypadá, že má nadhled. To se jí, myslím, při práci se mnou bude hodit,“ odlehčil atmosféru. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků