Lucie Vondráčková se rozpovídala o tom, jak zvládá časté přesuny přes velkou louži. Super.cz

Vondráčková se musí vyrovnávat s dvojitým časovým posunem: Děti to zvládají mnohem lépe než já

Je to již pět let, co se Lucie Vondráčková (43) přestěhovala za svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem, do Kanady a do Čech jezdí v dlouho naplánovaných intervalech jen na skok. Bylo proto překvapením, že se popová princezna po absolvování svého turné nyní po několika dnech znovu vrátila.

Lucku zde čekalo natáčení videoklipu k jejímu novému singlu Solnej sloup a další pracovní aktivity. Zpěvačka se sama přiznala, že se musí vyrovnávat s únavou způsobenou časovým posunem. Sotva si začala zvykat v Kanadě na daný čas, tak se vrátila zpátky do Čech. „Nejsem na to ani moc naučená. Je to spíš zvláštní situace, která takhle pracovně nastala. Já tady v tuto dobu už většinou nebývám. Mám takový double jet lag, ale brzy budu v maminkovském režimu," nechala se slyšet Lucka.

Se změnami časových pásem se prý mnohem lépe vyrovnávají její synové Matyáš a Adam. „Děti to skvěle zvládají. Za tři dny se dají dohromady, dospělému to trvá týden a staršímu dospělému tak čtrnáct dní."

Zpěvačka to ale bere sportovně a nehroutí se. Spíš se snaží si přesuny s dětmi co nejvíc ulehčit. „Ani nemám žádné kufry, vždycky jen doletím s plínami a dudlíkem," dodala Lucka Vondráčková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků