Vytvarujte si jízdou na koloběžce zadeček a zpevněte bříško i stehna!

24. října 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Každý chce být věčně mladý, krásný, zdravý a štíhlý. Ne každému je ale od přírody přáno. Zapomeňte na dřinu ve fitness centrech a jezděte pravidelně na koloběžce! Tajné kouzlo spočívá v zapojení většiny svalů a v příjemném protahování a cvičení.
Chcete být zdraví, krásní a fit? Jezděte pravidelně na koloběžce!

Chcete být zdraví, krásní a fit? Jezděte pravidelně na koloběžce!

Jízda na koloběžce je svým způsobem unikátní a současně velmi jednoduchou pohybovou aktivitou. Aktivuje se při ní totiž většina svalových partií. Odstraňuje bolesti zad a pozitivně ovlivňuje kondici kloubů dolních končetin. Proto si koloběžky oblíbili jak muži, tak ženy. Hlavně ženy navíc ocení, jak nenáročným způsobem tvaruje zadeček, bříško, stehna a lýtka. A kterou z žen by napadlo, že se při boji s celulitidou může tak dobře bavit?

Více informací
nyní na Kostka-Kolobka.eu
Lékaři se na pozitivním vlivu shodují

Lékaři se na pozitivním vlivu shodují

Jízda na koloběžce je vhodným kompenzačním cvičením, které pomáhá odstraňovat bolesti a ztuhlost zádového svalstva. Dochází při ní k celkové stabilizaci kyčlí a trupu, která hraje zásadní roli v prevenci v potížích s páteří. Jen málokterá sportovní aktivita dokáže zpevnit zádové svalstvo tak, jako právě jízda na koloběžce. Výhodou je, že jízdu na koloběžce si můžeme vychutnat prakticky všude – na cyklostezkách, na chodnících, na silnici, v lese. Tak proč nevyrazit na koloběžce třeba do práce?

Více informací
nyní na Kostka-Kolobka.eu

Časová osa článků