Cara Delevingne měla při odchodu od Taylor Swift nepřítomný pohled a očividně toho moc nenaspala.

Cara Delevingne měla při odchodu od Taylor Swift nepřítomný pohled a očividně toho moc nenaspala. Profimedia.cz

Slavná modelka odcházela od kamarádky zdrcená. Zjistila, že ji po boku bývalky nahradila známá herečka

Jen den poté, co se potvrdilo, že to herečka Kristen Stewart (31) a zpěvačka St. Vincent (34) daly dohromady, paparazzi narazili na Caru Delevingne (29), která odcházela z bytu své kamarádky Taylor Swift v dost zbědovaném stavu, o čemž svědčil i její nepřítomný pohled. Modelka se v době vztahu se zpěvačkou nechala slyšet, že prožívá lásku svého života. Vidět ji tak nyní v médiích při polibku se slavnou herečkou pro ni musí být velice těžké.

O spojení Kristen Stewart a Annie Clark, což je zpěvaččino pravé jméno, se šuškalo už několik týdnů, ony se ale dosud na veřejnosti k žádnému náznaku bližšího než přátelského kontaktu neodhodlaly. Všemu ovšem nahrával fakt, že Kristen už od srpna nebyla viděna s přítelkyní Aliciou Cargile a St. Vincent se před šesti týdny rozešla s Carou, s níž se prý plánovaly dokonce i vzít.

Vrbou anglické topmodelky tak nyní v New Yorku zůstává Taylor Swift, v jejímž apartmánu nová tvář kosmetiky Rimmel tráví spoustu času. Ve stejném městě se přitom momentálně nachází i modelčina ex se svou novou láskou... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků