Martin Maxa měl nehodu.

Martin Maxa měl nehodu. Herminapress

Známý český zpěvák měl nehodu. Auto je na odpis, umělce dělilo od tragických následků pár centimetrů

Zpěvák Martin Maxa (62) měl vážnou nehodu. Cestou na koncert do něj z vedlejší silnice narazilo auto takovou rychlostí, že jeho vůz je na šrot. Zpěvák vyvázl s velkým štěstím jen s pohmožděninami.

"Žádnou větší bouračku jsem doposud neměl, takže je to nová zkušenost, kterou bych si ovšem velmi nerad ještě někdy zopakoval. To druhé auto do mě narazilo čelně z boku, na straně řidiče, a zarazilo se o sloupek. Kdyby šel náraz jen o pár cenťáků víc dopředu, byl bych asi slušně pomačkaný. Takhle je sice auto úplně na šrot, ale já jsem vyváznul jen s naraženinami a boulí, jak jsem to při zpětném nárazu napálil hlavou do sloupku," řekl Super.cz Martin, který i přes prvotní šok zvládnul odzpívat koncert.

"Musím říct, že odzpívat hodinu po té nehodě koncert bylo celkem náročné. Musíte komunikovat s publikem, ale v hlavě máte pořád ten moment nárazu, jak se kolem vás kroutí plechy a sype sklo," prozradil zpěvák, který se nyní těší na další své vystoupení. Již tento čtvrtek má večer koncert v pražském music clubu Jižák. "Doufám, že tentokrát tam dojedu v pořádku," dodal s úsměvem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků