Nenechte se zaskočit náhlou změnou počasí a připravte se už teď

19. října 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Horké dny letošního léta se změnily v období ranních mlh a sychravého počasí. Babí léto je za námi a nezadržitelně se blíží zima. Nechte se inspirovat nabídkou novinek od Moiry právě pro období podzimu a zimy.
Přímo na tělo

Přímo na tělo

Osvědčený materiál DUO DESIGN je dobrou volbou pro podzimní období, kdy jej můžete nosit přímo na tělo jako jedinou vrstvu, ale také v zimě, kdy jej můžete podvléci nátělníkem, nebo trikem řady Ultralight. Tím se výrazně zlepší tepelné podmínky.

Koupit
nyní na Moira.cz
Zažijte jistotu

Zažijte jistotu

DUO DESIGN je stabilní, elastická pletenina s příjemným omakem a nenáročnou údržbou. Nevtíravé dezény lze dobře barevně kombinovat s dalšími vrstvami oblečení. DUO DESIGN vás nezklame, dobře vypadá a ještě lépe funguje. Dovede zahřát v pravou chvíli a dokonale odvést vlhko od těla.

Koupit
nyní na Moira.cz
Dopřejte si pohodlí

Dopřejte si pohodlí

DUO DESIGN se používá celoročně, jak pro sport, tak pro běžné denní nošení, nebo chvíle odpočinku. Jednoduchá střihová řešení umožňují dobrý pohyb, fazony jsou příjemně pružné a nabídka obsahuje celou škálu velikostí v dámské i pánské řadě. DUO DESIGN je to pravé oblečení pro vás. Zkuste si užít pohodlí a jistotu.

Koupit
nyní na Moira.cz
Na výlety, sport i pro volný čas

Na výlety, sport i pro volný čas

Bezešvé výrobky řady X-AER PRO mají přiléhavé fazony s jemným svěrem podporující komfort užívání. Díky zajímavému designu se uplatní i při každodenním nošení. Dokonalé pohodlí přinášejí spodky uplatňující střihové řešení z boxerek stejné řady. Je to prádlo nové generace pro opravdové muže.

Koupit
nyní na Moira.cz
Připravte se už teď

Připravte se už teď

Nově pojatá řada TRIO NEW využívá výborných vlastností bavlny a vlákna Moira. Pletenina zaručuje tepelný komfort i při nízkém fyzickém zatížení s dobrým odvodem vlhkosti. Designové členění umožňuje díky pružnosti materiálu lepší pohyblivost uživatele. Řada TRIO NEW je určena jako druhá nebo třetí vrstva, je to ideální oblečení pro sychravé dny. V kombinaci s dalšími výrobky Moira budete připraveni i na zimu.

Koupit
nyní na Moira.cz